Peticie.com

PETÍCIA: ZA SKUTOČNÚ OCHRANU ČLOVEKA A JEHO ŽIVOTNÉHO PROSTREDIA

Komentáre

#5405

Nesúhlasím s výstavbou veterného parku

Maria Ušalova (Strážske, 2026-05-08)

#5409

Nesúhlasím

Vlasta Bujnovská (vlasticka45@gmail.com, 2026-05-08)

#5410

Podpisujem, lebo nesúhlasím s výstavbou veterných elektrární.

Iveta Fečková (Čierne nad Topľou, 2026-05-08)

#5411

Suhlasim

Lea Slivka Blašková (Michalovce, 2026-05-08)

#5414

Žiadna devastácia našej prírody a zníženie kvality života, máme dosť energie z jadra a vodných elektrární

Anna Martinková (Poprad, 2026-05-08)

#5418

Podpisuje, lebo nesúhlasím s výstavbou veterných parkov.

Lenka Šinalová (Žilina, 2026-05-08)

#5422

Podpisujem, lebo mi na mojej rodnej zemi záleží.

Ľudmila Ondrejovičová (Střílky/Střílky, 2026-05-08)

#5424

Nesuhlasim s tymto nezmyslom na likvidovnie fauny a flory anas ludi.

Pavol Gálik (Trhová Hradská, 2026-05-08)

#5432

Podpisujem , lebo si neželám zničiť životné
prostredie násilnými zásahmi a nezmyselnými rozhodnutiami , ide o budúcnosť nás a naších detí.

Jozef Blaha (Svätý Jur, 2026-05-09)

#5437

Podpisujem lebo nesúhlasím s tým, aby sa rozhodovalo o nás bez nás. Máme právo nesúhlasiť s týmito projektmi, nakoľko by spôsobili obrovské škody na životnom prostredí

Katarína Vanyová (Tvrdošovce, 2026-05-09)

#5446

záleží mi na mojej krajine, chcem mať autentickú krajinu. Som tu doma

Anna Karolčeková (Chlebnice, 2026-05-09)

#5447

Podpisujem lebo nesuhlasim s Akceleracnymi zonami pre veternu energiu v SR.

Maria Radecka (Nitra, 2026-05-09)

#5448

Som žil v Holandsku kde sú ich tisíce a Slovensko je diametrálne odlišný typ krajiny do ktorej sa tieto turbíny nehodia.

Branislav Ducke (Kosice, 2026-05-09)

#5449

Za Slovensko bez veterných parkov!!!

Michal Gejdoš (Ružomberok, 2026-05-09)

#5453

Som za skutočnú a transparentnú ochranu prírody s kľúčovým dôrazom na človeka a jeho zdravé materiálne aj duchovné prostredie.

Ľudovít Malý (Piešťany, 2026-05-09)

#5454

Podpisujem, lebo NESÚHLASÍM s výstavbou veterných parkov na území Slovenska.

Maria Tomková (Michalovce, 2026-05-09)

#5457

Mám rada našu slovensku prírodu.Treba sa o prírodu starať a príroda sa od vďačí.Nemôžme si ju takto a ani ináč ničiť.

Viera Sucha (Košice, 2026-05-09)

#5467

Podpisujem kmeťová

Mária Kmeťová (Nedožery, 2026-05-09)

#5475

Veterne turbiny vysusuju zem okolo

Jan Danko (Vojcice, 2026-05-09)

#5480

Chránim životne prostredie , stop veterným turbínam na Slovensku

Alena Hagovska (Levoča, 2026-05-10)

#5484

Podpisujem lebo zdravie nás všetkých občanov v SR má byť na prvom mieste pre vládu a nie zysk ich kamarátov a lobistov z korporátov.

Róbert Kováč (Trebišov, 2026-05-10)

#5486

Lebo zatiaľ môžem.

Marek Zamecnik (Nová Bosaca 1, 2026-05-10)

#5487

som zásadne proti výstavbe veterných turbín!

Hyacinta Bullová (Čaňa, 2026-05-10)

#5489

Podpisujem sa pod túto pétíciu a som stotožnený s jej obsahom

Matej Jurkovič (Bratislava, 2026-05-10)

#5495

Nechcem žiť v takej krajine so stlpmi "za humnami a v prírode. Je to škaredé (okrem iného...)

Jaroslav Kršek (Kostolište, 2026-05-10)

#5499

Lebo som toho názoru, že veterné elektrárne majú veľký negatívny dopad na človeka a prírodu.

Marián Szetei (Tomášov, 2026-05-11)

#5502

Mi záleží na zivote.

Daniela Rakúsová (Trnava 8, 2026-05-11)

#5512

Podpisujem , preto lebo chcem zachovať prírodu bez infrazvuku, a bez vysokých monstier s tocivymi vrtulami , .... Bez skladov použitých vrtul. Z

Ladislav Zelina (Zvolen, 2026-05-12)

#5513

Nesúhlasím s výstavbou veterného parku na východe Slovenska ani so štýlom akým sa mocenské organizácie snažia presadiť a obísť vôľu väčšiny obyvateľstva.

Karol Hriňo (Michalovce, 2026-05-12)

#5515

Nesúhlasím s výstavbou veterných parkov na Slovensku.

Emilia Augustinova (Košice, 2026-05-12)

#5518

súhlasím s textom petície

Branislav Krajčovič (Igram, 2026-05-13)

#5520

Nepaci sa mi akym sposobom sa to presadzuje a chce urobit tato vlada aj napriek nesuhlasu obyvatelov a pritom uz teraz sme krajina s prebytkom elektrickej energie..

Jozef Lacko (Víťaz, 2026-05-13)

#5525

Vyšlanova

Iveta Vyšlanová (Čadca, 2026-05-14)

#5528

Podpisujem, lebo som presvedčená o škodlivosti a ekonomickej neúčelnosti veterných turbín

Iveta Živnerová (REVÚCA, 2026-05-16)

#5529

Záleží mi na Slovensku, na Slovákoch, na slovenskej prírode. Nedovolím ničiť našu zem. Musí ostať zdravá pre naše deti, vnukov!

Emilia Blážová (Bratislava, 2026-05-16)

#5530

Nesouhlasím s výstavbou větrných mlýnů na území ČR.!!!!!

Jitka Minářová (Uherské Hradiště, 2026-05-22)