PETÍCIA: ZA SKUTOČNÚ OCHRANU ČLOVEKA A JEHO ŽIVOTNÉHO PROSTREDIA
Komentáre
#5405
Nesúhlasím s výstavbou veterného parkuMaria Ušalova (Strážske, 2026-05-08)
#5409
NesúhlasímVlasta Bujnovská (vlasticka45@gmail.com, 2026-05-08)
#5410
Podpisujem, lebo nesúhlasím s výstavbou veterných elektrární.Iveta Fečková (Čierne nad Topľou, 2026-05-08)
#5411
SuhlasimLea Slivka Blašková (Michalovce, 2026-05-08)
#5414
Žiadna devastácia našej prírody a zníženie kvality života, máme dosť energie z jadra a vodných elektrárníAnna Martinková (Poprad, 2026-05-08)
#5418
Podpisuje, lebo nesúhlasím s výstavbou veterných parkov.Lenka Šinalová (Žilina, 2026-05-08)
#5422
Podpisujem, lebo mi na mojej rodnej zemi záleží.Ľudmila Ondrejovičová (Střílky/Střílky, 2026-05-08)
#5424
Nesuhlasim s tymto nezmyslom na likvidovnie fauny a flory anas ludi.Pavol Gálik (Trhová Hradská, 2026-05-08)
#5432
Podpisujem , lebo si neželám zničiť životnéprostredie násilnými zásahmi a nezmyselnými rozhodnutiami , ide o budúcnosť nás a naších detí.
Jozef Blaha (Svätý Jur, 2026-05-09)
#5437
Podpisujem lebo nesúhlasím s tým, aby sa rozhodovalo o nás bez nás. Máme právo nesúhlasiť s týmito projektmi, nakoľko by spôsobili obrovské škody na životnom prostredíKatarína Vanyová (Tvrdošovce, 2026-05-09)
#5446
záleží mi na mojej krajine, chcem mať autentickú krajinu. Som tu domaAnna Karolčeková (Chlebnice, 2026-05-09)
#5447
Podpisujem lebo nesuhlasim s Akceleracnymi zonami pre veternu energiu v SR.Maria Radecka (Nitra, 2026-05-09)
#5448
Som žil v Holandsku kde sú ich tisíce a Slovensko je diametrálne odlišný typ krajiny do ktorej sa tieto turbíny nehodia.Branislav Ducke (Kosice, 2026-05-09)
#5449
Za Slovensko bez veterných parkov!!!Michal Gejdoš (Ružomberok, 2026-05-09)
#5453
Som za skutočnú a transparentnú ochranu prírody s kľúčovým dôrazom na človeka a jeho zdravé materiálne aj duchovné prostredie.Ľudovít Malý (Piešťany, 2026-05-09)
#5454
Podpisujem, lebo NESÚHLASÍM s výstavbou veterných parkov na území Slovenska.Maria Tomková (Michalovce, 2026-05-09)
#5457
Mám rada našu slovensku prírodu.Treba sa o prírodu starať a príroda sa od vďačí.Nemôžme si ju takto a ani ináč ničiť.Viera Sucha (Košice, 2026-05-09)
#5467
Podpisujem kmeťováMária Kmeťová (Nedožery, 2026-05-09)
#5475
Veterne turbiny vysusuju zem okoloJan Danko (Vojcice, 2026-05-09)
#5480
Chránim životne prostredie , stop veterným turbínam na SlovenskuAlena Hagovska (Levoča, 2026-05-10)
#5484
Podpisujem lebo zdravie nás všetkých občanov v SR má byť na prvom mieste pre vládu a nie zysk ich kamarátov a lobistov z korporátov.Róbert Kováč (Trebišov, 2026-05-10)
#5486
Lebo zatiaľ môžem.Marek Zamecnik (Nová Bosaca 1, 2026-05-10)
#5487
som zásadne proti výstavbe veterných turbín!Hyacinta Bullová (Čaňa, 2026-05-10)
#5489
Podpisujem sa pod túto pétíciu a som stotožnený s jej obsahomMatej Jurkovič (Bratislava, 2026-05-10)
#5495
Nechcem žiť v takej krajine so stlpmi "za humnami a v prírode. Je to škaredé (okrem iného...)Jaroslav Kršek (Kostolište, 2026-05-10)
#5499
Lebo som toho názoru, že veterné elektrárne majú veľký negatívny dopad na človeka a prírodu.Marián Szetei (Tomášov, 2026-05-11)
#5502
Mi záleží na zivote.Daniela Rakúsová (Trnava 8, 2026-05-11)
#5512
Podpisujem , preto lebo chcem zachovať prírodu bez infrazvuku, a bez vysokých monstier s tocivymi vrtulami , .... Bez skladov použitých vrtul. ZLadislav Zelina (Zvolen, 2026-05-12)
#5513
Nesúhlasím s výstavbou veterného parku na východe Slovenska ani so štýlom akým sa mocenské organizácie snažia presadiť a obísť vôľu väčšiny obyvateľstva.Karol Hriňo (Michalovce, 2026-05-12)
#5515
Nesúhlasím s výstavbou veterných parkov na Slovensku.Emilia Augustinova (Košice, 2026-05-12)
#5518
súhlasím s textom petícieBranislav Krajčovič (Igram, 2026-05-13)
#5520
Nepaci sa mi akym sposobom sa to presadzuje a chce urobit tato vlada aj napriek nesuhlasu obyvatelov a pritom uz teraz sme krajina s prebytkom elektrickej energie..Jozef Lacko (Víťaz, 2026-05-13)
#5525
VyšlanovaIveta Vyšlanová (Čadca, 2026-05-14)
#5528
Podpisujem, lebo som presvedčená o škodlivosti a ekonomickej neúčelnosti veterných turbínIveta Živnerová (REVÚCA, 2026-05-16)
#5529
Záleží mi na Slovensku, na Slovákoch, na slovenskej prírode. Nedovolím ničiť našu zem. Musí ostať zdravá pre naše deti, vnukov!Emilia Blážová (Bratislava, 2026-05-16)
#5530
Nesouhlasím s výstavbou větrných mlýnů na území ČR.!!!!!Jitka Minářová (Uherské Hradiště, 2026-05-22)