PETÍCIA: ZA SKUTOČNÚ OCHRANU ČLOVEKA A JEHO ŽIVOTNÉHO PROSTREDIA
Komentáre
#203
PalotášováEmilia Palotasova (Bratislava, 2025-06-12)
#215
Nesúhlasím s výstavbou veterného parku ani baterkárneBarbora Rumanová Machajdíková (Hubice, 2025-06-12)
#229
nechcem žiadne veterné elektrárneBeata Michniková (Nováky, 2025-06-12)
#240
Podpisujem túto petíciuKatarina Kollarikova (Topoľčany, 2025-06-12)
#241
Podpisujem túto petíciuMilan Chorcholič (Strážske, 2025-06-12)
#243
PodpisujemJana Michalčíková (Lehota časť Krvavé Šenky, 2025-06-12)
#249
Green deal je podvod páchaný na slobodných ľuďoch.Bronislava Ragačová (Lučenec, 2025-06-12)
#250
Celý "grín dýl" je jedna obrovská re-klama = opakované klamstvo. Do nekonečna. Ktosi raz vyslovil myšlienku, že opakovaná lož, sa stáva pravdou. No... nie je to chvalaBohu tak. Tým nekonečným opakovaním, sa to len dostáva pod kožu každého, kto sa tým nechá ovládať. Dobrá správa je, že z tej ilúzie sa dá prebudiť. Teraz je viac, než inokedy - dôležité - zobudiť sa skôr, než sa zobudíme to tvrdej reality. Máme na to.Blanka Hegedűšová (Bratislava, 2025-06-12)
#261
Nechcem aby urobili zo Slovenska časovanú bombuMiroslav Varga (Nitra, 2025-06-12)
#263
Treba si chrániť to posledné, čo tu ešte po rozkrádačkách politikov máme....kúsok pôdy a vody. Aj o to nás chcú pripraviť.Veľká VĎAKA všetkým aktivistom a hlavne pánovi Danielovi, ktorého si veľmi vážim
Alexandra Cavarova (Trnava, 2025-06-12)
#264
Nepàči sa mi toto obdobieTieto vymysli...co doteraz bolo prirodzene to ne zrazu neprirodzene a opačne
Veronika Farkas (Ŝamorin, 2025-06-12)
#265
Na tom záležíAnna Ihnatcová (Humenné, 2025-06-12)
#272
Súhlasím s tým, aby príroda našej krajiny bola skutočne chránená a aby podplatení politici nehazardovali s nenapraviteľným znečisťovaním našich prírodných darov!Kamila Pastieriková (Dačov Lom, 2025-06-12)
#276
👍👍👍JAN Pekarovic (Jaslovské Bohunice, 2025-06-12)
#277
Lebo mi na Slovensku záležíAnna Tkáčová (Sebedrazie, 2025-06-12)
#283
Podpisijem, lebo Green Deal je úplná hlúposť stojaca na neznalosti prírodných javov a na neznalosti potrieb zdravého životného prostredia.Viera Jurčová (Liptovský Hrádok, 2025-06-12)
#290
Nesúhlasím s veternými turbínami /vrtuľami/ani do 200m , nesúhlasím aby sa u nás stavali spalovne nebezpečného odpadu, nesúhlasím ani aby sa v blízkosti obyvaných miest a prameňov vody ukladal odpad z atomových. elektrátní....Janka Brndiarová (Tisovec, 2025-06-12)
#292
Lebo nesúhlasím so zelenou politikov a hlavne veternou energiouViktor Koščo (Vinohrady nad Váhom, 2025-06-12)
#293
PodpisujemIngrid Tomčejová (Helcmanovce, 2025-06-12)
#300
SmejkalovaLuboslava Smejkalova (Svedernik, 2025-06-12)
#301
Podpisujem, lebo som proti nepotrebného GREN DEALU a podobným hlúpostiam.Renáta Laurinská (Topoľčany, 2025-06-12)
#305
Podporujem lebo Green deal je ideológia na zničenie EurópyKatarína Filová (Alekšince, 2025-06-12)
#307
Štát musí garantovať čistú a ochranu prírody, vody, vzduchu, zdravých potravín, ochranu zdravia.Janka Pavlíková (Handlová, 2025-06-12)
#309
Nesúhlasím s výstavbou veterných elektrární a baterkárňou v Šuranoch.Iveta Chlebinovã (Štiavnik, 2025-06-12)
#314
Podpisujem lebo nechcem nezmyselne neekologocke a nenavratne blbiny ako veterne turbiny ..nechxem na slovensku ziadnu baterkaren a ani ziadnu skladku cibspalovnu toxickeho odpadu !!!! Nie nebudeme smetiako za tazke €€ pre niekoho kto si doma nechce robit to toxicke smetiskoMartin Klogner (Trenčín, 2025-06-12)
#317
Lebo Green deal a ,, povinné,,veci z Bruselu sú blbosti ktoré treba ignorovať -zbavit sa.No precerpavacky by som z toho zoznamu viciarkol,ako ,,úložisko,,vody keď už nie energie, lebo takto voda odtecie z krajiny bez úžitku a potom nám v dobe suchá v Krajné chýba🤔Veterníky,solárne parky a baterkaren treba plošné zakázať a aj výstavbu na poľnohospodárskej pôde.Je dostatok pozemkov v okolí miest kde už niečo stala a nevyužíva sa to, treba to rekultivovat a tam stavať v prípade potreby.Štefan Gerhat (Hruboňovo, 2025-06-12)
#322
KamenskáKatarina Kamenská (Vidiná, 2025-06-12)
#326
SuhlasimAndrej Trtala (Bratislava, 2025-06-12)
#337
Podpisujem lebo mi záleží na životnom prostredí.Iveta Plevová (Dubravy, 2025-06-12)
#341
SúhlasímAlojz Stupavsky (Kostoliste, 2025-06-12)
#342
Záleží mi na tom, kde žijem a ako žijemNataša Košická (Trnava, 2025-06-12)
#343
treba zastavit nedomyslene projekty, ktore znicia najvacsie hodnoty - podu, vodu, vzduch, faunu, floru, cele nase zivotne prostredie.Martina Fudalyová (Bratislava, 2025-06-12)
#352
NECHCEME TAKÉTO HLUČNÉ OPACHYElena Krivaňová (Dolný Kubín, 2025-06-12)
#360
Podpisuje túto petíciu, lebo som presvedčená o tom, že problém ochrany planéty politici zneužívajú na vlastný prospech a na manipuláciu ľudstva. Všetky tie výmysly o zelenej energií a ochrane životného prostredia sú nezmysly.Eva Midriaková (Martin, 2025-06-12)
#363
Veterná energia,nie je riešením problęmu,a razantne zasahuje,do prírody,a krajiny.Štefan GREGA (Dobšiná, 2025-06-12)
#369
Podpisujem, lebo mi nieje ľahostajné naše krásne Slovensko, a tieto projekty sú škodlivé pre krajinu, pôdu, živočíchy a aj pre budúce generácie.Lenka Šoltysová (Vernár, 2025-06-12)
#379
Podľa mňa je to veľmi škodlivé pre životné prostredie ktoré si máme chrániť a nie ničiť.Miroslava Karageorgiev (Bratislava, 2025-06-12)
#381
Chcem, aby sa na tomto malom a krásnom kúsku zeme žilo zdravo, dobre a pokojne. Aby človek bol človekom, aby naše deti a vnuci na nás v dobrom spomínali.Alena Hirjaková (Michalovce, 2025-06-12)
#385
Lebo mi záleží na Slovensku a vážim si mojich predkov a ich zdravý sedliacky rozumBožena Kalakajova (Poprad, 2025-06-12)
#388
Chcem, aby sa nepokracovalo s otvorenou likvidáciou našej malej krajiny prostredníctvom nezmyselných projektov VE, PVE, baterkarne...a inéAlena Zacharova (Bojná, 2025-06-12)