Peticie.com

PETÍCIA: ZA SKUTOČNÚ OCHRANU ČLOVEKA A JEHO ŽIVOTNÉHO PROSTREDIA

Komentáre

#203

Palotášová

Emilia Palotasova (Bratislava, 2025-06-12)

#215

Nesúhlasím s výstavbou veterného parku ani baterkárne

Barbora Rumanová Machajdíková (Hubice, 2025-06-12)

#229

nechcem žiadne veterné elektrárne

Beata Michniková (Nováky, 2025-06-12)

#240

Podpisujem túto petíciu

Katarina Kollarikova (Topoľčany, 2025-06-12)

#241

Podpisujem túto petíciu

Milan Chorcholič (Strážske, 2025-06-12)

#243

Podpisujem

Jana Michalčíková (Lehota časť Krvavé Šenky, 2025-06-12)

#249

Green deal je podvod páchaný na slobodných ľuďoch.

Bronislava Ragačová (Lučenec, 2025-06-12)

#250

Celý "grín dýl" je jedna obrovská re-klama = opakované klamstvo. Do nekonečna. Ktosi raz vyslovil myšlienku, že opakovaná lož, sa stáva pravdou. No... nie je to chvalaBohu tak. Tým nekonečným opakovaním, sa to len dostáva pod kožu každého, kto sa tým nechá ovládať. Dobrá správa je, že z tej ilúzie sa dá prebudiť. Teraz je viac, než inokedy - dôležité - zobudiť sa skôr, než sa zobudíme to tvrdej reality. Máme na to.

Blanka Hegedűšová (Bratislava, 2025-06-12)

#261

Nechcem aby urobili zo Slovenska časovanú bombu

Miroslav Varga (Nitra, 2025-06-12)

#263

Treba si chrániť to posledné, čo tu ešte po rozkrádačkách politikov máme....kúsok pôdy a vody. Aj o to nás chcú pripraviť.
Veľká VĎAKA všetkým aktivistom a hlavne pánovi Danielovi, ktorého si veľmi vážim

Alexandra Cavarova (Trnava, 2025-06-12)

#264

Nepàči sa mi toto obdobie
Tieto vymysli...co doteraz bolo prirodzene to ne zrazu neprirodzene a opačne

Veronika Farkas (Ŝamorin, 2025-06-12)

#265

Na tom záleží

Anna Ihnatcová (Humenné, 2025-06-12)

#272

Súhlasím s tým, aby príroda našej krajiny bola skutočne chránená a aby podplatení politici nehazardovali s nenapraviteľným znečisťovaním našich prírodných darov!

Kamila Pastieriková (Dačov Lom, 2025-06-12)

#276

👍👍👍

JAN Pekarovic (Jaslovské Bohunice, 2025-06-12)

#277

Lebo mi na Slovensku záleží

Anna Tkáčová (Sebedrazie, 2025-06-12)

#283

Podpisijem, lebo Green Deal je úplná hlúposť stojaca na neznalosti prírodných javov a na neznalosti potrieb zdravého životného prostredia.

Viera Jurčová (Liptovský Hrádok, 2025-06-12)

#290

Nesúhlasím s veternými turbínami /vrtuľami/ani do 200m , nesúhlasím aby sa u nás stavali spalovne nebezpečného odpadu, nesúhlasím ani aby sa v blízkosti obyvaných miest a prameňov vody ukladal odpad z atomových. elektrátní....

Janka Brndiarová (Tisovec, 2025-06-12)

#292

Lebo nesúhlasím so zelenou politikov a hlavne veternou energiou

Viktor Koščo (Vinohrady nad Váhom, 2025-06-12)

#293

Podpisujem

Ingrid Tomčejová (Helcmanovce, 2025-06-12)

#300

Smejkalova

Luboslava Smejkalova (Svedernik, 2025-06-12)

#301

Podpisujem, lebo som proti nepotrebného GREN DEALU a podobným hlúpostiam.

Renáta Laurinská (Topoľčany, 2025-06-12)

#305

Podporujem lebo Green deal je ideológia na zničenie Európy

Katarína Filová (Alekšince, 2025-06-12)

#307

Štát musí garantovať čistú a ochranu prírody, vody, vzduchu, zdravých potravín, ochranu zdravia.

Janka Pavlíková (Handlová, 2025-06-12)

#309

Nesúhlasím s výstavbou veterných elektrární a baterkárňou v Šuranoch.

Iveta Chlebinovã (Štiavnik, 2025-06-12)

#314

Podpisujem lebo nechcem nezmyselne neekologocke a nenavratne blbiny ako veterne turbiny ..nechxem na slovensku ziadnu baterkaren a ani ziadnu skladku cibspalovnu toxickeho odpadu !!!! Nie nebudeme smetiako za tazke €€ pre niekoho kto si doma nechce robit to toxicke smetisko

Martin Klogner (Trenčín, 2025-06-12)

#317

Lebo Green deal a ,, povinné,,veci z Bruselu sú blbosti ktoré treba ignorovať -zbavit sa.No precerpavacky by som z toho zoznamu viciarkol,ako ,,úložisko,,vody keď už nie energie, lebo takto voda odtecie z krajiny bez úžitku a potom nám v dobe suchá v Krajné chýba🤔Veterníky,solárne parky a baterkaren treba plošné zakázať a aj výstavbu na poľnohospodárskej pôde.Je dostatok pozemkov v okolí miest kde už niečo stala a nevyužíva sa to, treba to rekultivovat a tam stavať v prípade potreby.

Štefan Gerhat (Hruboňovo, 2025-06-12)

#322

Kamenská

Katarina Kamenská (Vidiná, 2025-06-12)

#326

Suhlasim

Andrej Trtala (Bratislava, 2025-06-12)

#337

Podpisujem lebo mi záleží na životnom prostredí.

Iveta Plevová (Dubravy, 2025-06-12)

#341

Súhlasím

Alojz Stupavsky (Kostoliste, 2025-06-12)

#342

Záleží mi na tom, kde žijem a ako žijem

Nataša Košická (Trnava, 2025-06-12)

#343

treba zastavit nedomyslene projekty, ktore znicia najvacsie hodnoty - podu, vodu, vzduch, faunu, floru, cele nase zivotne prostredie.

Martina Fudalyová (Bratislava, 2025-06-12)

#352

NECHCEME TAKÉTO HLUČNÉ OPACHY

Elena Krivaňová (Dolný Kubín, 2025-06-12)

#360

Podpisuje túto petíciu, lebo som presvedčená o tom, že problém ochrany planéty politici zneužívajú na vlastný prospech a na manipuláciu ľudstva. Všetky tie výmysly o zelenej energií a ochrane životného prostredia sú nezmysly.

Eva Midriaková (Martin, 2025-06-12)

#363

Veterná energia,nie je riešením problęmu,a razantne zasahuje,do prírody,a krajiny.

Štefan GREGA (Dobšiná, 2025-06-12)

#369

Podpisujem, lebo mi nieje ľahostajné naše krásne Slovensko, a tieto projekty sú škodlivé pre krajinu, pôdu, živočíchy a aj pre budúce generácie.

Lenka Šoltysová (Vernár, 2025-06-12)

#379

Podľa mňa je to veľmi škodlivé pre životné prostredie ktoré si máme chrániť a nie ničiť.

Miroslava Karageorgiev (Bratislava, 2025-06-12)

#381

Chcem, aby sa na tomto malom a krásnom kúsku zeme žilo zdravo, dobre a pokojne. Aby človek bol človekom, aby naše deti a vnuci na nás v dobrom spomínali.

Alena Hirjaková (Michalovce, 2025-06-12)

#385

Lebo mi záleží na Slovensku a vážim si mojich predkov a ich zdravý sedliacky rozum

Božena Kalakajova (Poprad, 2025-06-12)

#388

Chcem, aby sa nepokracovalo s otvorenou likvidáciou našej malej krajiny prostredníctvom nezmyselných projektov VE, PVE, baterkarne...a iné

Alena Zacharova (Bojná, 2025-06-12)