Peticie.com

Osadenie semaforov pre chodcov a cyklistov v priestore Huštáku

Komentáre

#203

Je to výborný nápad. Malo to tam už byť dávno.

Marcela Šprochová (Banská Bystrica, 2025-07-13)

#208

Situáciu na uvedených úsekoch potrebné urýchlene riešiť.

Richard Kamas (Banská Bystrica, 2025-07-13)

#209

Podpisujem,lebo mam deti a jezdime tam na kole. Bojim se, aby je nesrazilo auto. A i proto, protoze jsem sofer a vadi mi tam caste zapchy.

Michaela Reptiš Henčlová (Banská Bystrica, 2025-07-13)

#210

Podpisujem, pretože situácia s chodcami pri ESC a Pointe je alarmujúca .

Ivan Schiffer (Selce, 2025-07-13)

#215

Lebo chodia cez prechod ako telce

Matúš Novák (matnov1234@gmail.com, 2025-07-13)

#221

Ano je to tam potrebne osadit

Jozef Galica (Banska Bystrica, 2025-07-15)

#223

Súhlasím

Simona Holecova (Banská Bystrica, 2025-07-17)

#237

Ľudia a cyklisti chodia cez ten prechod po jednom ako neohrabanci a vôbec si nekontroluje či ich dané auto púšťa alebo nie

Monika Grofčíková (Hrochoť, 2025-07-25)

#255

Treba to a súhlasím

M. M. (Banská Bystrica, 2025-08-20)