Osadenie semaforov pre chodcov a cyklistov v priestore Huštáku
Komentáre
#203
Je to výborný nápad. Malo to tam už byť dávno.Marcela Šprochová (Banská Bystrica, 2025-07-13)
#208
Situáciu na uvedených úsekoch potrebné urýchlene riešiť.Richard Kamas (Banská Bystrica, 2025-07-13)
#209
Podpisujem,lebo mam deti a jezdime tam na kole. Bojim se, aby je nesrazilo auto. A i proto, protoze jsem sofer a vadi mi tam caste zapchy.Michaela Reptiš Henčlová (Banská Bystrica, 2025-07-13)
#210
Podpisujem, pretože situácia s chodcami pri ESC a Pointe je alarmujúca .Ivan Schiffer (Selce, 2025-07-13)
#215
Lebo chodia cez prechod ako telceMatúš Novák (matnov1234@gmail.com, 2025-07-13)
#221
Ano je to tam potrebne osaditJozef Galica (Banska Bystrica, 2025-07-15)
#223
SúhlasímSimona Holecova (Banská Bystrica, 2025-07-17)
#237
Ľudia a cyklisti chodia cez ten prechod po jednom ako neohrabanci a vôbec si nekontroluje či ich dané auto púšťa alebo nieMonika Grofčíková (Hrochoť, 2025-07-25)
#255
Treba to a súhlasímM. M. (Banská Bystrica, 2025-08-20)