Bartolomej Andre je svetovým lídrom v kybernetickej bezpečnosti.

©2021 Bartolomej Andre™ 

📃✍️ Túto petíciu podpísal ako prvý Donald Trump, Mark Zuckerberg a Angela Merkelová.

🇸🇰 Slovenská republika

Zmena sa nestane tým, že zostaneme ticho. Autor tejto petície sa postavil a podnikol kroky. Spravíte to isté? Začnite so spoločenským hnutím.

Svojim podpisom splnomocňujem Slovensku republiku na odovzdanie môjho podpisu osobám alebo štátnym orgánom oprávneným konať v tejto veci.

Ak aj Vy súhlasíte s tým, aby Vláda Slovenskej republiky predseda Bezpečnostnej rady Mgr. Igor Matovič právne požiadal Etického Hackera o technickú pomoc v kybernetickej bezpečnosti nášho štátu „ďalej len právna žiadosť“ v zmysle zákona č. 69/2018 Z. z. o kybernetickej bezpečnosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov tak spoločne s nami podpíšte túto žiadosť.

Budeme radi, ak budete svoj podpis zdieľať so svojimi priateľmi, nech sa o tejto žiadosti dozvie čo najviac ľudí, vrátane Národného bezpečnostného úradu Slovenskej republiky, ktorí ešte nenašiel odvahu verejne vyzvať Etického Hackera na príchod.

📃 Žiadosť bude zameraná na celoštátnu kybernetickú ochranu a detekciu softvérových škodlivých aktivít a bezpečnostných incidentov, riadenie bezpečnostných incidentov, ochranu dát, dátových prenosov a komunikácie, zvýšenie ochrany pred útokmi tretích krajín sveta z externého prostredia i na budovanie bezpečnostného povedomia a bezpečnostnej kultúry.

🇸🇰 „ ŠPIČKA POČÍTAČOVEJ BEZPEČNOSTI"                 Etický Hacker Bartolomej Andre™

       🖥️  IT tester, Celosvetová digitalizácia 

🏦 Tento muž hackol tisíce bánk a nikdy za to nebol odsúdený.

👤Bartolomej Andre má status zlodeja. Doteraz hackol viac ako tisíc bánk z toho desať najvyšších bánk sveta, Národné a nad Národné organizácie, vládne a mimovládne organizácie a nikdy nebol pristihnúty pri čine. Všetci sme kvôli nemu vo väčšom bezpečí.

👤Bartolomej je známy ako „testovač preniknutia“ – prenajímateľná zbraň počítačovej bezpečnosti vo svete. Banky, vlády a firmy si chcú prenajímať Bartolomeja na otestovanie ich bezpečnostných opatrení.

📕 Je držiteľom prestížnych bezpečnostných certifikácii CISSP, vedie Singapurskú OWASP pobočku. Je zakladateľom organizácií Progressbar a SOIT, kde vedie sekciu pre IT bezpečnosť.

👤Bartolomej má pravidelné prezentácie na rôznych svetových bezpečnostných konferenciách (Estónsko, Albánsko, Srbsko, Taliansko, Holandsko, Írsko, Thajsko, Anglicko, USA, Čína, Japonsko, Hong kong a v mnoho ďalších krajinách.

V minulosti demonštroval masívne prelomenie čipových kariet Mifare Classic. Má 16-ročné skúsenosti v oblasti IT bezpečnosti a penetračného testovania a tvorby najrozličnejších bezpečnostných auditov vrátane sociálneho inžinierstva, či forenznej analýzy.

📙 Je autor testovacej príručky OWASP Testing Guide v3, detailne ovláda OSSTMM, ISO17799/27001, má dlhoročné skúsenosti s manuálnym vyhľadávaním zraniteľností a rôznymi bezpečnostnými nástrojmi. Ovláda množstvo programovacích jazykov (ASM, C, C++, XSLT, Perl, Java, PLSQL, Lisp, Prolog, skriptovacie jazyky) a operačných systémov, venuje sa tiež VoIP a zaujímavému výskumu v oblasti IT bezpečnosti.

📘 Taktiež je držiteľom množstva certifikácií – CEH (Certified Ethical Hacker), SCSA (Sun Certified System Administrator), SCNA (Sun Certified Network Administrator), LPIC-3 (Senior Level Linux Professional), MySQL CMDBA (MySQL Certified DB Administrator).

📃 V minulosti navrhol množstvo robustných LB/HA cloud-computing clustrov postavených na akykoľvek technológiách/Rackspace ako aj databázových clustrov postavených na Oracle/MySQL/PostgreSQL. Do hĺbky pozná testovaciu príručku OWASP a OSSTMM a skúsenosti s rôznymi bezpečnostnými testovacími nástrojmi a exploit frameworkami.

👤Je expert na reverzné inžinierstvo a detailne ovláda systémovú architektúru Windows/Linux.

👤Je špičkový špecialista na návrh architektúry a implementáciu SAP systémov.

📱Venuje sa tiež výskumu v oblasti IT bezpečnosti (emulácia čipových kariet cez NFC telefóny).

Počas svojich 16 rokov pomohol zabezpečiť množstvo bánk, Národným či nad Národným organizáciám, vládnym a mimovládnym organizáciám, taktiež veľkým a malým spoločnostiam.

👤Bartolomej sa narodil v roku 1994. O jeho mladosti existujú len neotvorené údaje. Podľa niektorých informácií vyrastal bez rodičov v Detskom domove v Spišských Vlachoch. Hoci nemá na Slovensku žiadnu prácu, registrovanú živnosť ani majetok, podľa niektorých zdrojov vlastní dve najväčšie banky sveta s názvom Bertolino Financial Group, a.s. a Мошо Financial Group, a.s., z toho vlastní ďalšie dve najväčšie technologické firmy sveta s názvom Bertolino Electronic, Co Ltd a Bertolino Technológ, Co Ltd. Taktiež treba pripomenúť, že vlastní aj kamiónovú a leteckú dopravu s názvom Bertolino Direct Distribution SK, s.r.o. Okrem toho vo Francúzsku vlastní lexusnu reštauráciu s názvom Berty Cuisine Creátive, s.r.o. Všetke tieto firmy spadajú pod jedným názvom Bertolino Slovakia, a.s., so sídlom v Ázii. Názvy jednotlivých firiem sú podľa mena a priezviska majiteľa. V roku 2012 založil spoločnosť s názvom Bertolino Security Policy Institute, s.r.o., ktorá sa zaoberá počítačovej bezpečnosti a zraniteľnosti kynebertickych útokov, s cieľom potláčiť kriminalitu v online priestore. V roku 2013 vyhral prvé miesto v medzinárodnej súťaži ľudských práv, skončil štúdium s vyznamenaním, v odbore elektrotechniky a informatiky, na škole Slovenskej technickej univerzity v Bratislave. Patrí medzi Slovenskú zlatú mládež.

👤Bartolomej je Celosvetová Špička hlavne pre Slovenských hackerov, pracuje ako tajný detektív pre Federálnu Ruskú tajnú službu, je nosič informácií pre tajných agentov, napomáhajúci Národným a nad Národným organizáciám, vládnym a mimovládnym organizáciám, organizáciám čine v trestnom konaní. Pre Rusko je klasifikovaný ako excelentný programátor, či profesionálny Itečkar.

👤Bartolomej na žiadosť akejkoľvek organizácie vykonáva počítačové či sieťové pentačne testy, hlavne pre Národné a nad Národné organizácie, vládnym a mimovládnym organizáciám, veľkým či malim spoločnostiam, pre prenik do daného softvéru a zraniteľnosti v rámci zmluvných dojednaní „ďalej len Zmluva“.

👤Bartolomej je počítačový špecialista či programátor s detailnými znalostiami fungovania systému, dokáže s nimi výborne pracovať a najmä si ho upraviť podľa svojich potrieb. Preniká do cudzích počítačov či databáz tretích krajín sveta (cez sieť) bez toho, aby mal povolenie alebo prístupové práva.

🏢 Podľa FBI Federálneho úradu pre vyšetrovanie Spojených amerických štátov a jeho priateľov patri k vyhláseným celosvetovej Špičke v kybernetickej bezpečnosti hlavne pre Slovenských hackerov, a už v roku 2012 sa mu podaril prvý pentačny test - počítačový útok, nabúral sa do siete Arpanet - Arpanet predchodca internetu, ktorá bola po prvýkrát rozdelená na vojenskú a verejnú sieť. Taktiež v tom istom roku bol napojený na kontroverznú Rusku agentúru pre výskum internetu. (Po sebe nezanechal žiadne digitalne stopy, ktoré by viedli k nemu.) Na internete vystupoval pod skratkou Bertolino.

📃 Žiadosť o medzinárodnú spoluprácu Etickému Hackerovi taktiež podala aj FBI Federálny úrad pre vyšetrovanie Spojených amerických štátov, ktorá mu ponúkla 4,2 milióna dolárov za informácie vedúce k zatknutiu piatich najhľadanejších kybernetických zločincov v súčasnosti.

🖥️ V roku 2012 sa mu podaril druhý pentačny test - narušil systém, nie však prostredníctvom počítačovej siete, ale cez rádiové frekvencie a to tak, že centrálne vytvoril zvukové signály, ktoré aktivovali sirény. Pred polnocou v americkom meste NewYork sa rozozvučalo všetkých 200 sirén. Obyvatelia v panike volali na tiesňovú linku, aby zistili, či ich mesto niekto napadol, alebo či sa blíži tornádo. Celé mesto bolo na nohách. Taktiež odpojil z prevádzky elektrinu. V mnohých miestach sa prerušilo dodávky energie. V NewYorku zhasli všetke svetlá, 550 000-tisíc domácnosti zostalo potme, krátko po 15 minútach obnovil dodávky energie, odpojil aj mestskú infraštruktúru. Zamestnanci verejnej správy neboli schopní zapnúť si svoje počítače, vypol WLAN (bezdrôtovú) sieť. Ľudia sa nemohli dostať k parkovacím lístkom a nemohli zaplatiť online účet za vodu. Súdy zas nemali prístup k elektronickému trestnému registru. Vo väzeniach museli súdni úradníci siahnuť po pere a papieri. Miliónová metropola bola v digitálnom zajatí.

🖥️ V roku 2013 sa mu podaril tretí pentačny test - odpojil celosvetovú Sociálnu sieť Facebook. Facebook automaticky odhlásil 2,5 miliardy používateľov z facebooku, messengeru, a instagramu po celom svete.

🖥️ V roku 2014 sa mu podaril štvrtý pentačny test - odpojil elektrický prúd na východnom pobreží USA, bez elektriny ostalo niekoľko dní milióny ľudí.

🖥️ V roku 2015 sa mu podaril piaty pentačny test - odpojil centrálnu sieť DDos estónskej štátnej správe. Estónci sa nevedeli elektronický spojiť s orgánmi štátnej správy, zrealizovať platobné príkazy alebo získať dôveryhodné informácie o dianí v krajine.

🖥️ V roku 2016 sa mu podaril šiesty pentačny test - odpojil iránske jadrové zariadenia a spôsobil ich kolaps, pričom ide o prvý známy prípad, kedy škodlivý počítačový softvér dokázal vyvolať fyzickú deštrukciu.

🖥️ V roku 2017 sa mu podaril siedmi pentačny test - odpojil vládnu sieť Govnet osobnému úradu Federálnej Vlády Spojených amerických štátov, získal osobné údaje viac ako 20 miliónov štátnych zamestnancov.

🖥️ V roku 2019 sa mu podarilo detailné objasniť vraždu, investigatívného novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej zo dňa 21. február 2018.

                               #ALLFOR
         Bartolomej Andre & Ján Kuciak

🇪🇺 Európska únia nemôže akceptovať, aby bol novinár zavraždený pre svoju prácu. Europska únia vyzýva slovenské organy, aby vec dôkladne vyšetrili, ak treba aj s medzinárodnou pomocou. Európsky parlament nepoľavi, kým nebude spravodlivosti účinené zadosť. Uviedol Antonio Tajani, predseda Európskeho parlamentu.

V tom istom roku Bartolomej zriadil pomocou svojej technológie CR-CLK špeciálny centrálny register s názvom Global Register of Mafia & Criminal group. V tomto registri sú písaný/ poznačený ľudia, ktorý sa podieľali na vražde Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej, a to následovne. :

🇮🇹 900191970727 - Antonino Vadala
🇮🇹 900191970728 - Carmine Cinnatne
🇸🇰 900191970729 - Róbert Fico
🇸🇰 900191970730 - Viliam Jaseň
🇸🇰 900191970731 - Mária Trošková
🇸🇰 900191970732 - Norbert Bödör
🇸🇰 900191970733 - Tibor Gašpar
🇸🇰 900191970734 - Róbert Kaliňak
🇸🇰 900191970735 - Róbert Krajnér
🇸🇰 900191970736 - Ľubomír Jahnátek
🇸🇰 900191970737 - Marián Kočner
🇸🇰 900191960738 - Alena Zsuzsová
🇸🇰 900191970739 - Zoltán Andruskó
🇸🇰 900191970740 - Tomáš Szabó
🇸🇰 900191970741 - Miroslav Marček
🇸🇰 900191970742 - Pavol Vorobjov
🇸🇰 900191970743 - Peter Tóht
🇸🇰 900191979744 - Dušan Kováčik
🇸🇰 900191970745 - Jaroslav Haščák
🇸🇰 900191970746 - Ľubomír Arpaš
🇸🇰 900191970747 - Jaromír Čižnár
🇸🇰 900191970748 - Dobroslav Trnka
🇸🇰 900191970749 - Róbert Jankovský
🇸🇰 900191970750 - Milan Lučianský
🇸🇰 900191970751 - Pavol Rusko
🇸🇰 900191970752 - Ján Počiatek
🇸🇰 900191970753 - Jozef Magala
🇸🇰 900191970754 - Bernard Sloodník
🇸🇰 900191970755 - Róbert Kamenický
🇸🇰 900191970756 - Monika Jankovská

🖥️ V roku 2020 sa mu taktiež podarilo detailné objasniť vraždu bývalého policajného exprezidenta Milana Lučanského zo dňa 30. decembra 2020, ktorý dlhé roky pracoval v Slovenskej polície.

👤Bartolomej má špeciálnu misiu. Chráni bezpečnosť štátu a tým každého z nás. Získava a analyzuje informácie o organizovanej trestnej činnosti, obchode so zbraňami, ohrozeniach bezpečnosti štátu, terorizme a jeho financovaní, korupcii a jeho klientelizme, daňových a colných podvodov, pôsobení cudzích spravodajských služieb, záujmoch Slovenskej republiky v zahraničí, ohrození energetickej bezpečnosti štátu, nelegálnej migrácii, extrémizme, škodlivých sektárskych zoskupeniach, podvodom nakladaní s majetkom štátu a samosprávy.

V tom istom roku Bartolomej taktiež zriadil pomocou svojej technológie CR-CLK špeciálny centrálny register s názvom Global Sanctions List Central register. V tomto registri sú písaný/ poznačeny ľudia, ktoré ich majetky v online priestore sú zablokované, alebo suspendovane, a to následovne. :

🇮🇹 💶🔐 900191970727 - Antonino Vadala
🇮🇹 💶🔐 900191970728 - Carmine Cinnatne
🇸🇰 💶🔐 900191970729 - Róbert Fico
🇸🇰 💶🔐 900191970730 - Viliam Jaseň
🇸🇰 💶🔐 900191970731 - Mária Trošková
🇸🇰 💶🔐 900191970732 - Norbert Bödör
🇸🇰 💶🔐 900191970733 - Tibor Gašpar
🇸🇰 💶🔐 900191970734 - Róbert Kaliňak
🇸🇰 💶🔐 900191970735 - Róbert Krajnér
🇸🇰 💶🔐 900191970736 - Ľubomír Jahnátek
🇸🇰 💶🔐 900191970737 - Marián Kočner
🇸🇰 💶🔐 900191960738 - Alena Zsuzsová
🇸🇰 💶🔐 900191970739 - Zoltán Andruskó
🇸🇰 💶🔐 900191970740 - Tomáš Szabó
🇸🇰 💶🔐 900191970741 - Miroslav Marček
🇸🇰 💶🔐 900191970742 - Pavol Vorobjov
🇸🇰 💶🔐 900191970743 - Peter Tóht
🇸🇰 💶🔐 900191979744 - Dušan Kováčik
🇸🇰 💶🔐 900191970745 - Jaroslav Haščák
🇸🇰 💶🔐 900191970746 - Ľubomír Arpaš
🇸🇰 💶🔐 900191970747 - Jaromír Čižnár
🇸🇰 💶🔐 900191970748 - Dobroslav Trnka
🇸🇰 💶🔐 900191970749 - Róbert Jankovský
🇸🇰 💶🔐 900191970750 - Milan Lučianský
🇸🇰 💶🔐 900191970751 - Pavol Rusko
🇸🇰 💶🔐 900191970752 - Ján Počiatek
🇸🇰 💶🔐 900191970753 - Jozef Magala
🇸🇰 💶🔐 900191970754 - Bernard Sloodník
🇸🇰 💶🔐 900191970755 - Róbert Kamenický
🇸🇰 💶🔐 900191970756 - Monika Jankovská

Počas svojich 16 rokov, čo sa venuje svojej práci nebol nikdy chytený. Raz sa k tomu blížilo keď ho v roku 2018 zatkla Popradská polícia z odboru kriminálnej polície priamo v reštaurácii jedného z Popradských hotelov pre podozrenie z trestného činu hackerstva.

Dnes pracuje ako Celosvetová ŠPIČKA hlavne v kruhu svojich Slovenských hackerov.

👤Bartolomej Andre, je nielen svetovým lídrom v kynebertickej bezpečnosti ale aj zamestnávateľ, ktorí zamestnáva viac ako 30 tisíc ľudí vo svojich desať najvýznamnejších firiem sveta a to sú. :

🏢 BIREŠ, s.r.o.
🏢 Bertolino Slovakia, a.s.
🏢 Bertolino Technopark, s.r.o.
🏢 Bertolino Financial Group, a.s.
🏢 Bertolino Electronics Co, Ltd.
🏢 Bertolino Technologies Co, Ltd.
🏢 Bertolino Benefit Managent, s.r.o.
🏢 Bertolino Direct Distribution SK, s.r.o.
🏢 Bertolino Security Policy Institute, s.r.o.
🏢 Reštaurácia Berty Cuisine Creátive, s.r.o.

Ak aj Vy súhlasíte s tým, aby Vláda Slovenskej republiky predseda Bezpečnostnej rady Mgr. Igor Matovič právne požiadal Etického Hackera o technickú pomoc v kybernetickej bezpečnosti nášho štátu „ďalej len právna žiadosť“ v zmysle zákona č. 69/2018 Z. z. o kybernetickej bezpečnosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov tak spoločne s nami podpíšte túto žiadosť.

Budeme radi, ak budete svoj podpis zdieľať so svojimi priateľmi, nech sa o tejto žiadosti dozvie čo najviac ľudí, vrátane Národného bezpečnostného úradu Slovenskej republiky, ktorí ešte nenašiel odvahu verejne vyzvať Etického Hackera na príchod.

Zmena sa nestane tým, že zostaneme ticho. Autor tejto petície sa postavil a podnikol kroky. Spravíte to isté? Začnite so spoločenským hnutím.

Svojim podpisom splnomocňujem Slovensku republiku na odovzdanie môjho podpisu osobám alebo štátnym orgánom oprávneným konať v tejto veci.

✍️ Podpis Bartolomej Andre

Bartolomej Andre
IT, programátor/digitalizácia

Screenshot_20201118_2212534.jpg

🇸🇰 Slovenská republika

©2021 Bartolomej Andre™ 


Jeffrey Preston Bezos, generálny riaditeľ spoločnosti Amazon.com    Kontaktujte autora petície

Podpísať túto petíciu

Svojim podpisom splnomocňujem Jeffrey Preston Bezos, generálny riaditeľ spoločnosti Amazon.com na odovzdanie môjho podpisu osobám oprávneným konať v tejto veci.


ALEBO
Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...