Petícia za rekonštrukciu HASIČSKEJ STANICE vo ZVOLENE

My občania Slovenskej republiky prosíme právoplatne demokraticky zvoleného Ministra vnútra SR pána Romana Mikulca, aby napravil krivdu jeho predchodcov a aby sa už konečne začal zaoberať AKÚTNOU rekonštrukciou súčasnej HASIČSKEJ STANICE vo ZVOLENE na Lieskovskej ceste, na ktorú sa bývalí predsedovia Vlády SR - Robert Fico a Peter Pellegrini, spolu s "bradatým", neskôr aj "blonďatým" Kaliňákom z vysoka vykašľali, zatiaľ, čo ostatné hasičské stanice po celej SR sa rekonštruovali vo veľkom a za veľké peniaze!!! 

Profesionálni hasiči, ktorí nám dennodenne pomáhajú práve v tých najťažších chvíľach a ťahajú nás z tých najhorších problémov sa zo svojich zásahov NEMÔŽU vracať do takýchto absolútne nedôstojných a po všetkých stránkach nevyhovujúcich priestorov!!! Uvedomme si, že tam trávia tretinu svojho života!

(už len z princípu, nehovoriac, že si to absolútne nezaslúžia)

Aj z ekonomického, hospodárneho a hľadiska je nepretržitá 24-hodinová prevádzka takejto "budovy" počas celého roka pre tento štát vysoko zaťažujúca...

NAKOĽKO HASIČI ZO ZÁKONA NEMÔŽU ŠTRAJKOVAŤ, POSTAVME SA ZA NICH ASPOŇ MY OSTATNÍ OBČANIA SR TAKOUTO FORMOU - SVOJIM PODPISOM, NAŠI CHLAPCI SI TO ZASLÚŽIA! 


Uvedomelý občan Slovenskej republiky    Kontaktujte autora petície

Podpísať túto petíciu

Svojim podpisom splnomocňujem Uvedomelý občan Slovenskej republiky na odovzdanie môjho podpisu osobám oprávneným konať v tejto veci.


ALEBO

Dostanete e-mail s odkazom na potvrdenie vášho podpisu. Ak chcete dostávať naše maily, prosím, pridajte si info@peticie.com do svojho adresára alebo do zoznamu bezpečných odosielateľov.

Upozorňujeme, že svoj podpis nemôžete potvrdiť odpoveďou na tento e-mail.
Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...

Facebook