Petícia za odstránenie pedofilného symbolu zo zmrzlinových výrobkov

Vadili vám odstránené kríže na výrobkoch predávaných v Lidli? Zato znak pedofilov nájdete v každej predajni potravín. Najvyšší čas začať bojkotovať zmrzlinársku značku Algida, kým sa neuvedomí a nezmení svoje nechutné, nadnárodnou korporáciou preferované logo. Ak je vám teda pedofília odporná a nechcete ju podporovať.

V septembri 2017 sa prevalilo, že supermarket Lidl odstránil kríže z gréckych kostolov na obaloch výrobkov a v letákoch propagujúcich akciu Grécky týždeň. Český kardinál Duka vyjadril listom podporu gréckemu veľvyslancovi v Prahe. Predajňu Lidla v Čechách oblepili v rámci protestnej akcie krížmi. Na Slovensku na politickú zbabelosť nemeckého obchodného reťazca reagovalo Kresťanskodemokratické hnutie. Vyzvalo Lidl, aby sa za odstránenie krížov z kostolov na obaloch výrobkov ospravedlnil slovenskej verejnosti, inak zváži bojkot reťazca.

Odstránili kresťanské kríže na výrobkoch, propagujú logo pedofilov

Ako sa ukázalo, nemanipuluje len Lidl. Holandsko-britská spoločnosť Unilever pod značkou Lipton predáva čaj Russian Earl Grey, kde z kupol pravoslávneho chrámu tiež odstránila kríže. Portál L'Observatoire de la Christianophobie, ktorý na to upozornil, odporučil čitateľom, aby od spoločnosti Unilever žiadali vysvetlenie. Značka Dove tiež patrí pod spoločnosť Unilever. Vo Francúzsku uviedla firma Dove ku Dňu matiek spot s transrodovou lesbickou ženou, ktorá v ňom tvrdí: „Obidvaja sme biologickí rodičia. Obidve sme matky.“

Unilever však okrem týchto pochybných agitiek už takmer dve desaťročia používa na svojich zmrzlinových výrobkoch logo, nachádzajúce sa v zozname symbolov pedofilov. Na túto skutočnosť upozornila už 4. mája 2014 stránka Truth News International, keď v súvislosti s logom odkázala na zoznam pedofilných symbolov FBI z januára 2007. „Samozrejme, že to nenaznačuje, že tieto spoločnosti Unileveru alebo Unilever sám sú zapletení do chorých praktík pedofílie alebo v súčasnosti existujúcich operácií kontroly mysle. Naznačuje to však, že Unilever by mal zmeniť logo pre svoje zmrzliny,“ píše sa v článku.

Unilever_Heartbrand_logos1.png

V našich končinách sa uvedené logo nachádza na výrobkoch pôvodne talianskej spoločnosti Algida, ktorá existuje od roku 1946 a Unilever ju neskôr kúpil. Logo Algidy sa medzitým niekoľkokrát menilo. V roku 1950 bol autorom jeho dizajnu Enzo Mazzilli, v roku 1983 Bob Noorda. Autorom takzvanej 'srdcoznačky' (Heartbrand) z roku 1998, o ktorej je reč, je londýnske štúdio Carter Wong & Partners. Logo navrhli nielen pre Algidu, ale pre všetky zmrzlinové značky Unileveru. V roku 2003 logo zjednodušili – ubudlo žlté pozadie, nápis tvoria veľké písmená a zmenil sa typ písma.

Keď Nicole O’Kellyová v marci 2016 kúpila dvojročnej dcére ružový plyšový kamión, ozdobený srdcom vo väčšom srdci, jej staršia dcéra symbol poznala z epizódy seriálu Zákon a poriadok, kde ho používali pedofili. „Je to pedofilný symbol,“ potvrdila aj Anna Potterová z organizácie na ochranu detí Bivona Child Advocacy Center. Plyšový kamión navrhli v kancelárii vo Fort Worth v Texase, výrobca Feld Entertainment hračku z trhu stiahol a dizajnér už vo firme nepracuje. Hovorkyňa firmy uviedla, že preskúmajú všetky hračky, ktoré navrhol. Logo je však totožné s logom, ktoré používa na svojich zmrzlinových výrobkoch nadnárodný, holandsko-britský gigant. Plyšový kamión bol vlastne kamiónom prepravujúcim zmrzlinu predávanú Unileverom.

V USA je už takmer storočie zavedená zmrzlinárska značka Good Humor. Aj táto značka už patrí do portfólia gigantu Unilever. V roku 2009, teda dva roky po zaradení symbolu srdca v srdci, u pedofilov označenia náklonnosti k malým dievčatám, na zoznam pedofilných symbolov FBI, Good Humor logo zmenil a vyobrazil na ňom svoj tradičný nákladiak rozvážajúci zmrzlinu po USA. Odvtedy však logo opäť zmenili, v roku 2014 späť na srdcoznačku a o rok neskôr na nákladné auto s týmto pedofilným logom na streche.

Tieň podozrenia z pedofílie dopadá priamo na vedenie Unileveru

Výkonný riaditeľ Unileveru od januára 2009 Paul Polman sa nachádza v mailingliste Nadácie Clintonových. Unilever a Clinton Foundation majú spoločný charitatívny projekt za 10 miliónov libier v subsaharskej Afrike a južnej Ázii. „Predtým naše značky len niesli srdcoznačku ako doplnok, odteraz sa srdce stáva integrálnou časťou celkového dizajnu,“ povedal pri uvedení zmeny loga v roku 2003 európsky „zmrzlinový“ prezident Unileveru Kees van der Graaf. Je autorom knihy Defining Moments (Definujúce momenty), o ktorej Polman napísal, že Keesove osobné krízy a profesionálne výzvy môžu okrem iného pomôcť k súdržnosti rodiny.  Bill Clinton letel dokázateľne 26-krát súkromným lietadlom odsúdeného pasáka detí Jerryho Epsteina, prezývaným Lolita Expess, na Epsteinov pozemok na Panenských ostrovoch. 

Okrem výkonného riaditeľa Unilever obsadzuje aj pozíciu nevýkonného riaditeľa. Toto miesto od roku 2004 do roku 2010 zastával Leon Brittan. V roku 1989 ho uviedli do rytierskeho stavu, začiatkom toho istého roku sa stal európskym komisárom pre hospodársku súťaž, pričom sa vzdal miesta britského poslanca. V roku 1995 sa stal eurokomisárom pre obchod a vonkajšie vzťahy, bol tiež viceprezidentom Európskej komisie. V roku 1999 odstúpil spolu s celou Európskou komisiou po obvinení Jacquesa Santera a Édith Cressonovej z korupcie.

Ešte v prvej polovici 80. rokov Brittan ako britský minister vnútra získal od poslanca Geoffreyho Dickensa fascikel popisujúci aktivity pedofilov vo Westminsteri. Ten sa však stratil, spolu s ďalšími materiálmi o organizovanom zneužívaní detí vysokopostavenými ľudmi, ktoré boli vo vlastníctve ministerstva. Brittan najprv poprel, že o fascikli niečo vedel, neskôr tvrdil, že nevie, kam sa podel.

V júni 2014 ho vypočúvala polícia v súvislosti s obvinením, že v roku 1967 znásilnil 19-ročnú študentku. Po jeho smrti v januári 2015 ho obvinili z viacnásobného znásilnenia dieťaťa. Jednou z obetí mal byť 10-ročný chlapec. Oceňovaný investigatívec a bývalý detektív a špecialista na zneužívanie detí Mark Williams-Thomas, ktorý predtým odhalil ako pedofila Jimmyho Savila, potvrdilže k zneužitiu chlapca Brittanom malo dôjsť v Elm Guest House v západnom Londýne. Ďalšia obeť obvinila Brittana z toho, že bol členom skupiny dobre situovaných ľudí, navštevujúcej pedofilné orgie v bytoch na Dolphin Square pri Westminsteri.

Zdá sa vám to ako súhra náhod? Spoločnosť Unilever vlastní v dôsledku akvizícií viac ako 400 značiek. Zameriava sa však na 13 značiek, z ktorých každá dosahuje ročný obrat presahujúci 1 miliardu eur. Top 25 značiek spoločnosti Unilever predstavuje viac ako 70 % jej predaného tovaru. Medzi zmrzlinové výrobky Unileveru patria nanuky Cornetto, Magnum, Solero, Twister, zmrzlina Carte D'Or a zmrzlinový koláč Viennetta. Na všetkých nájdete pedofilné logo. Len nanukov Magnum sa ročne predá zhruba miliarda. Do portfólia značiek kúpených Unileverom patrí aj nanuk Míša, z ktorého týmto spravili Pedomedveďa. Preto ho tiež neodporúčame konzumovať. Ďalšie známe značky Unileveru nájdete tu.

Touto petíciou protestujeme proti používaniu pedofilného loga na zmrzlinových výrobkoch a žiadame jeho nahradenie iným, bez odpornej, úchylnej symboliky. Na dosiahnutie tohto zámeru využijeme bojkot a osvetu.