Petícia proti zberni toxického zdravotníckeho odpadu v Podunajských Biskupiciach

Petícia proti zriadeniu zberného miesta toxického zdravotníckeho odpadu z nemocníc v Podunajských Biskupiciach

Ani nie po 12-tich rokoch tu znova máme pokus o zriadenie zberného miesta toxického zdravotníckeho odpadu z nemocníc v Podunajských Biskupiciach. Postavme sa spoločne proti tejto zberni toxického zdravotníckeho odpadu a podporme túto petíciu. 

 

My, dole podpísaní občania sa pripájame k petícii a chceme tak vyjadriť náš jasný nesúhlas so zriadením zberného miesta toxického zdravotníckeho odpadu z nemocníc v Podunajských Biskupiciach

Obsah petície: „My, občania Slovenskej republiky, obyvatelia mestskej časti Podunajské Biskupice a blízkeho okolia, majitelia nehnuteľností nachádzajúcich sa v katastrálnom území mestskej časti Podunajské Biskupice, svojim podpisom na tejto petícii vyjadrujeme svoj NESÚHLAS so zriadením zberného miesta toxického zdravotníckeho odpadu z nemocníc v Podunajských Biskupiciach.

Osoba na zastupovanie v styku s orgánom verejnej moci: Ing. Milan Černý, nar. 06.02.1977, Baltská 29, 82 106, Podunajské Biskupice, Bratislava

 

Petičný výbor:
predseda:
Ing. Milan Černý, nar. 06.02.1977, Baltská 29, 82 106 Podunajské Biskupice, Bratislava
členovia:
Ing. Vladimír Holásek, Amurská 24, 82 106 Podunajské Biskupice, Bratislava
Jana Kováčiková, Baltská 19, 82 106 Podunajské Biskupice, Bratislava

Milan Černý

Podpísať túto petíciu


ALEBO

Dostanete e-mail s odkazom na potvrdenie vášho podpisu. Ak chcete dostávať naše maily, prosím, pridajte si info@peticie.com do svojho adresára alebo do zoznamu bezpečných odosielateľov.

Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Facebook