#freewap0 - unban na PZ + umožnenie match Eclot-Gravity

  1. Kedže admini odmietajú komunikovať jak somnou, tak s chalanmi z Teamu tak zakladám petíciu.

Účel petície: unban mňa (wap0) a umožnenie chalanom Eclot dohrať cooligu tak ako by sa malo - zápas eclot vs gravity

.......

Admini na playzone si pravidla vytvárajú v svojich hlavách pre každý prípad nové a nové. Čo v jednom prípade je problém, v druhom už byt nemusí, ukážme PZ že sa vieme spojiť v čo najväčšom počte. 

Ide o prípad kde som dostal ban akože “za pokus o kúpu zapasu” usvedčila má konverzácia na FB v ktorej neni ani priamo napísaná ponuka ani nič, takze viac-menej o nič neislo.

Príklad: máte myšlienku, dáte ju na povrch, tretia osoba vás nahlási a rovno vás odsúdia že ste spravili niečo zle (žiadna možnosť vyjadrenia sa). Nikoho nezaujímajú vedľajšie/poľahčujúce okolnosti. A celkovo už len to že admini nedali ani možnosť to obhájiť a hneď tvrdohlavo banovali.

A to, o čo tu ide je: admini v prípade ďalšieho nemenovaného hráča ktorý priznal na LIVE streame že to pustia a nepotrebujú vyhrať usúdili že to nebol žiadny match fixing.

Prečo?!

Prečo admini v jednom prípade riešia tak a v druhom inak?

........

Je neprofesionálne keď PZ sa tvária ako profici a potom ignorujú správy len aby čo najskôr táto kauza skončila a aby ju zbytočne nemuseli opäť otvárať. 

Ale, čo sa stane nabudúce? To nikto netuší ktorý admin to bude mat na starosti a vytvorí si pravidla v svojej hlavičke

Podpísať túto petíciu

Svojim podpisom splnomocňujem wap0 na odovzdanie môjho podpisu osobám oprávneným konať v tejto veci.


ALEBO

Dostanete e-mail s odkazom na potvrdenie vášho podpisu. Ak chcete dostávať naše maily, prosím, pridajte si info@peticie.com do svojho adresára alebo do zoznamu bezpečných odosielateľov.

Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...

Facebook