Chceme aby Vladimír Vůjtek zostal pri Slovenskej reprezentácii !

Podpor aj ty podpisom súhlas aby jeden z najlepších trénerov samostatného Slovenska zostal naďalej trénovať Slovenskú reprezentáciu v ľadovom hokeji. 
Podpisy by sme následne vytlačili a dali na stôl vedeniu SZĽH.


Vladimír Vůjtek sa stal trénerom slovenskej reprezentácie 17.augusta 2011, keď nahradil neúspešného Glena Hanlona. 

So Slovenskom bol na 3 majstrovstvách sveta z toho v roku 2012 vybojoval s tímom po neúspešných 8-ich rokoch striebro.
Na MS 2013 sa prebojoval so Slovenskom do štvrťfinále, v ktorom smolne prehrali s Fínskom 3:4. Splnili sme teda každoročný cieľ - postúpiť do 1/4finále.
Na ZOH 2014 po sympatických výkonoch až na USA(1:7) skončil so Slovenskom na 11.mieste.
Na MS 2014 sa predviedol s výrazne omladeným tímom, s ktorým sme síce skončili na 9.mieste ale po pekných výkonoch od mladíkov, ktorí si niektorí zažili premiéru na svetovom šampionáte.Po týchto 2 pekných rokoch so Slovenskom chce vedenie SZĽH ukončiť spoluprácu s týmto českým trénerom ktorému končí zmluva 30.mája tohto roku.

Týmto prosíme prezidenta SZĽH PaedDr. Igora Nemečka, GM Slovenskej reprezentácii Otta Sýkoru a ostatných členov výboru aby naďalej spolupracovali s úspešným českým trénerom z Moravy.
Nie vždy sa nám musí dariť. Niesme ako Rusko, že si môžme vyberať z toľkých hráčov. Nemôžeme vždy čakať veľký úspech sme síce hokejová, ale malá krásna krajina!

Podpísať túto petíciu

Svojim podpisom splnomocňujem Patrik Mizera na odovzdanie môjho podpisu osobám oprávneným konať v tejto veci.


ALEBO

Dostanete e-mail s odkazom na potvrdenie vášho podpisu. Ak chcete dostávať naše maily, prosím, pridajte si info@peticie.com do svojho adresára alebo do zoznamu bezpečných odosielateľov.

Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...

Facebook