Chceme aby Vladimír Vůjtek zostal pri Slovenskej reprezentácii !

Podpor aj ty podpisom súhlas aby jeden z najlepších trénerov samostatného Slovenska zostal naďalej trénovať Slovenskú reprezentáciu v ľadovom hokeji. 
Podpisy by sme následne vytlačili a dali na stôl vedeniu SZĽH.


Vladimír Vůjtek sa stal trénerom slovenskej reprezentácie 17.augusta 2011, keď nahradil neúspešného Glena Hanlona. 

So Slovenskom bol na 3 majstrovstvách sveta z toho v roku 2012 vybojoval s tímom po neúspešných 8-ich rokoch striebro.
Na MS 2013 sa prebojoval so Slovenskom do štvrťfinále, v ktorom smolne prehrali s Fínskom 3:4. Splnili sme teda každoročný cieľ - postúpiť do 1/4finále.
Na ZOH 2014 po sympatických výkonoch až na USA(1:7) skončil so Slovenskom na 11.mieste.
Na MS 2014 sa predviedol s výrazne omladeným tímom, s ktorým sme síce skončili na 9.mieste ale po pekných výkonoch od mladíkov, ktorí si niektorí zažili premiéru na svetovom šampionáte.Po týchto 2 pekných rokoch so Slovenskom chce vedenie SZĽH ukončiť spoluprácu s týmto českým trénerom ktorému končí zmluva 30.mája tohto roku.

Týmto prosíme prezidenta SZĽH PaedDr. Igora Nemečka, GM Slovenskej reprezentácii Otta Sýkoru a ostatných členov výboru aby naďalej spolupracovali s úspešným českým trénerom z Moravy.
Nie vždy sa nám musí dariť. Niesme ako Rusko, že si môžme vyberať z toľkých hráčov. Nemôžeme vždy čakať veľký úspech sme síce hokejová, ale malá krásna krajina!

Podpísať túto petíciu

Pre podpísanie tejto petície vytvorenej Patrik Mizera vyplňte formulár nižšie. Autor petície bude vidieť všetky údaje, ktoré poskytnete v tomto formulári.


ALEBO

Dostanete e-mail s odkazom na potvrdenie vášho podpisu. Ak chcete dostávať naše maily, prosím, pridajte si info@peticie.com do svojho adresára alebo do zoznamu bezpečných odosielateľov.

Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Facebook