Petícia za referendum o vystúpení Slovenska z NATO

Kontaktujte autora petície

Prečo si myslíme že by bolo dobré vystúpiť z NATO

2023-01-25 12:06:03

Pozrite si toto video (zapnite si SK titulky) a pochopíte akú úlohu má v súčasnosti NATO vo svete. Sami sa rozhodnite či by nebolo múdrejšie z tohto (vojensko, obranno, útočného) paktu vystúpiť.

 

Marek Poleč
SPD - Slovenská priama demokracia
https://www.facebook.com/groups/spdslovensko


Marek Poleč

STOP vojne na Ukrajine!

2022-06-22 07:14:11

Ako občan sledujem správy, ktoré sa ku mne dostávajú. V súvislosti s vojnou na Ukrajine sa mi dostávajú výlučne iba negatívne správy. Neviem či je to zámer, ale v tomto momente je to jedno. Čo mi nie je jedno, že neexistujú ŽIADNE MIEROVÉ ROKOVANIA medzi Ruskom a Západným spoločenstvom (EÚ, NATO, USA, OSN...) Zovšadial počúvame SANKCIE, SANKCIE a SANKCIE. Viac a viac zbraní pre Ukrajinu..... 

V tomto momente už nejde iba o Ukarajinu, ale o celý svet. O milióny nevinných ľudí v Rusku, o frustrovaných Európanov, hladných a chudobných Afričanov...

STOP

Toto mi nechceme! Chceme MIEROVÉ ROKOVANIA na najvyššej úrovni!

Pokiaľ k nim v krátkej dobe nedôjde, žiadame aby bolo vyhlásené REFERENDUM za vystúpenie Slovenska z EÚ, NATO aj OSN. 

Marek Poleč,
https://www.facebook.com/groups/spdslovensko


Marek Poleč

STOP NATO!

2022-04-25 11:53:56

Organizácia Severoatlantickej zmluvy je medzivládna obranná organizácia, založená 4. apríla 1949 podpisom tzv. Washingtonskej zmluvy ako reakcia západných demokratických štátov na vzniknutú povojnovú situáciu v Európe a eskaláciu napätia zo strany Sovietskeho zväzu.

Slovami prvého generálneho tajomníka Hastingsa Ismaya bolo úlohou NATO „udržať Ameriku v Európe, Rusko mimo západnú Európu a Nemecko pri zemi“. Z vojenského hľadiska je NATO jedinou organizáciou kolektívnej obrany na svete. NATO je názoru, že najväčšia hrozba preň samotné je Rusko.

Skoro všetky členské štáty (30) sú v Európe, zvyšné dva sú v Severnej Amerike. Všetky členské štáty s výnimkou Islandu majú vlastné ozbrojené sily, tri členské štáty (Spojené štáty, Spojené kráľovstvo, a Francúzsko) vlastnia aj nukleárne zbrane.

--------

Nechceme Ameriku v Európe, Rusko nech si je Ruskom a Nemecko Nemeckom. Sme jednoznačne za vystúpenie z NATO! Apelujeme na EÚ aby podnikla kroky k vytvoreniu spoločnej Európskej armády. Pokiaľ sa v tejto veci nezačne bezodkladne konať, žiadame tiež aby Slovenská republika vystúpila z EÚ.

https://www.peticie.com/suhlasite_s_tym_aby_sr_vystupila_z_eu


Pridajte sa aj do našej skupiny:
https://www.facebook.com/groups/spdslovensko


Marek PolečZdieľajte túto petíciu

Pomôžte tejto petícii získať viac podpisov.

Ako prezentovať petíciu?

  • Zdieľajte petíciu na svojej nástenke na Facebooku a v skupinách súvisiacich s témou vašej petície.
  • Kontaktujte svojich priateľov
    1. Napíšte správu, v ktorej vysvetlíte, prečo ste túto petíciu podpísali. Ak ľudia pochopia dôležitosť témy, je väčšia pravdepodobnosť, že petíciu podpíšu.
    2. Skopírujte a vložte webovú adresu petície do vašej správy.
    3. Odošlite správu prostredníctvom e-mailu, cez SMS, Facebook, WhatsApp, Twitter, Skype, Instagram a LinkedIn.Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...