Proti zavedeniu registrovaných partnerstiev homosexuálov.

Quoted post

lolita

#12

2012-12-08 18:31

drahí katoľíci a homofóbovia, pri registrovaných partnerstvách ide hlavne o právnu stránku veci a teda postavenie partnera. Ide o to aby bol partner dedičom v prvom rade, aby mal právo dozvedieť sa informácie o zdravotnom stave partnera a konať v jeho mene. Nikto na vaše krucifixy ani detičky nesiaha.

P.S.: radšej spisujte petíciu proti pedofilným kňazom, budete mať väčší úspech :)

Replies


Hosť

#27 Re:

2013-04-29 09:10:38

#12: lolita -  

 super komentar!!!! ano!!!

Lyd

#32 Re:

2013-07-27 08:55:45

#12: lolita -

draha lolita, je fajn, ze sa najdu ludia, ktori neprepadnu zapadnemu trendu. ludia, ktori uznavaju tradicne hodnoty. ci si vies prestavit svojho pradeda niekde na poli pri zatve, ako pozrie na kolegu s hrablami, zmurkne na neho s tym, ze "co tak rychlovka v slame?" preco tieto papiere nikomu nechybali pred 30 rokmi ?  aby bol dedic v prvom rade, sa da zabezpecit aj testamentom, teda nevidim problem. ak lekarovi povies, ze moze tvojho frajera oboznamit s tvojim zdravotnym stavom, tak to urobi. ja neviem, v com este vidite problem. GLB sa sami stavaju do pozicie neschopnych chudacikov, ktorych musime lutovat a robit z nich chraneny druh, len aby sa nerozplakali... ako sa bude riesit rozviazanie takehoto reg. partnerstva ? viete dobre, ze toto reg. partnerstvo je len akysi hybrid - mostik k riadnemu manzelstvu.. ale ako je u nasich mensin, ci uz romovia, madari, atd, tradiciou, podas prst a zozeru ti celu ruku. nechajte si vymyvat mozgy zapadnym svetom, zite v tom, ze ich nazory su najlepsie, nechajte sa ovplyvnovat a zdierat. pri tomto standarde o chvilu na slovensku zopar zdravych ludi robit na vsetky mensiny, ktore si zacnu uplatnovat svoje prava na vsetko co zapadny svet napadne...

ja

#39 Re:

2013-10-02 21:44:40

#12: lolita -

To by som ani nikomu podobnému ako ty neodporúčal. Nuž o akú právnu stránku vecí ide, veď teplošou naša katolícka spoločnosť vždy tolerovala. Nepoznám jediní zákon, ktorí by bol namierení proti ľudským právam a homoši sú predsa ľudia.

Ak niečo chcú,tak predovšetkým chcú provokovať a vyprovokovať normálnych ľudí k tomu, aby radikálne zasiahli a aby mohli revať do celého satanského sveta, ako im tu niekto ubližuje. Neviem či si homoš alebo pedoš alebo satanoš a ani ma to nezaujíma, ale viem že všetko má svoje medze a radím podobným ako si ty ,aby hlavne verejne zvažovali svoje slová ja som katolík ale to neznamená že si dám pľuť do očí a nadávať na svoje symboly od čističa rití

 

host

#40 Re:

2013-10-16 15:35:07

#12: lolita -

draha lolita - bud klames, alebo si taka nedovzdelana - este v roku 2008 homoloby ustami romany schlesinger vykrikovala, ze nebudu ziadat adopcie - ide im o rp. dnes uz chcu vsetko.....


Hosť

#42 Re:

2013-10-28 08:28:43

#12: lolita -  

 

K dedeniu - slovo ako zavet asi nikomu nic nehovori. Zavet je dostatocny, najma v situacii, ked ide o par muz-muz, alebo zena-zena ktori nemaju det. A ak maju (svoje, ale asi s inym partnerom), tak dedicmi v 1.rade su asi tieto deti, nie? Pre pristup k informaciam o zdravotnom stave nie je potrebne reg.partnerstvo. Plati iny zakon, bojujte za to, aby nahliadnut do dokumentacie bolo mozne na zaklade vyslovneho notarsky overeneho splnomocnenia a vec sa tym vyriesi. Konanie v niekoho mene u nas je mozne na zaklade riadneho splnomocnenia kazdemu obcanovi. P.S.: Apropo - pedofilne, homosexualne, transsexualne, intersexualne, zoofilne a ine podobne chovania a prejavy... su vsetko odchylky od normalu (normal = heterosexualne prejavy a zivot v plodnom pare zreleho muza a zrelej zeny) z toho isteho sudka