Petícia za zrušenie prevádzky Šínweg, Pekná cesta 3531, BA Rača

Quoted post


Anonymous

#8 Táto petícia nie je správna vec!

2016-07-31 20:09

Dovoľte mi, aby som v tomto fóre vyzdvihol dobré vlastnosti Šínwegu. Je to kultivovaná rodina, spojila susedov, Račanov, turistov. Sú až netypicky srdeční a milí, vymýšľajú skvelé komunitné aktivity. Myslím že mnohé končiny Bratislavy by radi vymenili svoje bezduché krčmy za takýto priateľský stánok. Bývam veľmi blízko a denne chodím okolo v rôznych časoch. Je zrejmé, že je to veľmi slušný podnik a vynikajúce miesto pre rodiny s deťmi. Odporúčam vám navštíviť Šínweg, a overiť si, či sa tvrdenia v petícii zakladajú na pravde. Ja osobne som nikdy nepočul neprijateľne hlasnú zábavu ani pred desiatou večer. Po desiatej tam občas vidno pár osôb, od ulice nepočuť nič, len cvrčky. Autá vidno len na vyhradenom mieste pred Šínwegom je ich zopár, pretože tam väčšina ľudí prichádza peši, alebo na bicykloch.

Replies


Anonymous

#9 Re: Táto petícia nie je správna vec!

2016-07-31 21:07:35

#8: - Táto petícia nie je správna vec! 

 Dobry vecer,

verim, ze ludia sa v zahrade pod stromami a pri pivku citia fajn, ale skuste sa na to pozriet aj ocami zahradkarov a obyvatelov, ktori susedia priamo so Sinwegom. Vy tam pridete povedzme na 2 hodiny a idete domov, kde mate predpokladam pokoj. Avsak takychto ludi ako Vy sa tu hlavne cez vikend vystrieda 100 alebo 200 alebo viac (neviem nepocitam) a okolosusediace pozemky tym padom maju v jednom kuse ruch od tesiacich sa, alebo placucich deti, dospelych ludi a vybuchov smiechu, k tomu aby nebolo malo sa pridaju stekajuce psy. A co sa tyka nocneho kludu - neviem kedy chodite okolo po 22.00, ale za posledne 3 tyzdne tu boli 2 svadby, kazda aspon do tretej rana. Samozrejme vykonne repraky nechybali. Okrem toho hocikedy vrava s vybuchmi smiechu v zahrade pokracuje do 23.00 alebo dlhsie. Ak sa Vam Sinweg tak paci, tak kludne Vam predam svoj pozemok, budete to mat asi 10m do krcmy.  A porozpravame sa o dva tyzdne a som si isty, ze Vas nazor sa zmeni o 180 stupnov.

 

Pekny vecer.