PD nielen za zrušenie daní

Quoted post


Hosť

#11 Re:

2015-08-24 06:21

#7: -  

Fatamorgána je niečo, čo človek vidí a chcel by to dosiahnuť no reálne to čo vidí nejestvuje.
Mi v súčasnosti žijeme vo vyprahntej púšti, kde je absolútny nedostatok morálky, práva, pravdy, slobdy.
Kde sme sociálne, ekonomicky, hospodársky, ale aj vojensky nydieraný a donucovaný sa podriaďovať klamstvu, podvodu, nespravodlivosti, amorálnosti, a všetkému zlu, aké si len dokážeme predstaviť.
Tak toto, čo teraz žijem..to je realita.
A každý klamár, zbabelec, a už zmierený otrok v tejto púšti ľudského života nazýva snahu nastoliť hodnoty, ktoré sú a majú byť ľudskou podstatou....iba fatamorgánou........????
A to iba z dôvodu, že on sa už vzdal dosiahnutia onoho cieľa, alebo sa jednoducho ani o niž lepšie nepokúšal a stav otroka mu vyhovuje......???
Nie..nie...nie..to čo mi chceme, to jestvuje..ba dokonca je to jediná a tá pravá hodnota a podstata šloveka ktorú nám sama ľudská chamtivosť a zlo ako také predkladá ako iba ilúziu a fatamorgáu, len aby sme po nej prestali túžiť a v skutočnosti ju aj žiť....????
NIE......??? 

Replies


Hosť

#13 Re: Re:

2015-08-25 06:30:18

#11: - Re:  

"...ba dokonca je to jediná a tá pravá hodnota..." 

Veď píšem: ...že jsi rytíř, který válči jménem pravdy, jediný, tý sví.

P.S. Aj keď sa snažíte byť hovorcom ľudu, rozprávate len o sebe. Myslím, že to "Mi" (jednotné číslo) nie je náhoda.