Nesúhlas s ekonomickými sankciami voči Ruskej federácii

Quoted post

Hostiteľ

#37 Re: A vraj hosť!

2014-04-27 12:52

#33: -

Hosťa, ktorý rozširuje toľkú nanávisť voči USA a EÚ a tvári sa, ako " mierový aktivista," by som nepustil ani na dvor.  Hnal by som bakuľou až za dedinu a tam by som mu  tou bakuľou naložil, koľko by sa naň zmestilo. Neviem, kde sa na našom Slovensku odrazu nabralo toľko idiotov. Viem, že početná eštebácka chamraď ešte nevymrela, ale myslel som si, že za tých 25 rokov života v slobodnom štáte čosi pochopili. Z diskusií, kde sa eštebácka čvarga pokúša obhajovať svoju zločinecko-zradcovskú činnosť voči občanom ako službu vlasti, je jasné, že nie je schopná, prijať nové časy.  Je to škodná zver. Vtedy kolaborovala s Brežnevovským medveďom, teraz kolaboruje s Putinovským medveďom. Nuž čo - škodná je škodná. Poľovníci vedia, ako zaobchodiť so škodnou v revíre.

Replies

dusan presporak

#320 Re: Re: A vraj hosť!

2014-09-07 02:07:36

#37: Hostiteľ - Re: A vraj hosť! 

 nuz co sa tyka tvojho prispevku , tak si zapamataj , ze "horsi poturcenec od turka" . pre usa a izrahell si len toaletny papier . mal by si byt hrdy na to , ze si slovan . co nevidis , ze anglosasi a ta imperialisticka pliaga potrebuje vojnu , aby sa zbavila dlhov ? vies kolko dlzali gadhafimu , ci sadamovi ? si moc mlady , alebo uz ta maju za varlata s marlborkami alebo hamburgrom . citaj aj medzi riadkami .