Výzva slobodných občanov Slovenska

Benji178

/ #304 Sloboda slovenskému národu!

2013-11-27 17:32

Ahoj Slovensko!
Chcem len povedať, že vás všetkých podporujem. Najradšej by som tam bol tiež a stál za vami, ale som v Čechách. Chcel by som k tomu ale niečo dodat. Keď už ste začali robit tie protesty a bojovať, viete vobec k čomu to vedie? Viem, chcete sa čo najrýchlejšie zbavit vlády, politikou a všetkých čo našu krajinu okrádajú, ale ak vyhráme tento súboj čo bude dalej? Kdo sa posadí na najvyššiu moc? Nejde proste aby si ludia vládli sami sebe. To by Slovensko za chvílu zaniklo bez vládca. Boli by samé vraždy, samí zlodeji. Slovensko by nemalo šancu prežit bez vládca, bez silnej a hlavne múdrej ruky. Preto vás spoluobčania žiadam, použite rozum pred tým, než začnete konať. Dobre si tiež rozmyslite koho na najvyššiu moc posadíte. Bojujete teraz predsa pre lepšie Slovensko a nie pre občiansku vojnu a zánik krajiny. Týmto vás teda žiadam, Bojujte, bojujte ako len možete, ale vždy len rozumom! Chceme totiž aby bola naša krajina, náš štát krajší a lepší, aby sme mohli príst dozahraničia a povedat "My sme SLOVÁCI! Máme krásnu krajinu a sú tam skvelí ludia." A oni by nám odpovedali "Slovensko, tam som vždy túžil íst" Nedajme si náš štát, nedajme! Bojujme za našich predkov, naše matky, našich otcou a za naše budúce generácie. Aby sa tu aj oni aj my mali lepšie. Musíme postavit do čela našeho rodiska niekoho komu možeme doverovat, niekoho múdreho a na koho sa možeme spolahnúť. Prosím vás, ludia, použite to, čím nás slovákov obdaril sám Boh. Používajte v týchto najtažších chvílach našho štátu rozum. Ved už sme to dotiahli oproti Čechsku dost daleko v 89. a s zdravým a bystrým rozumom. Tak to dotiahnime aj teraz! Ved čo nás naučil Jánošík. O čom písal v Mor ho! Samo Chalúpka a o čom spievame v našej krásnej hymne? O slobode, proti zločinu a bratstve a to všetko s rozumom. Tak poďme bratia, zodvyhnime sa zo stolíc a vídime do ulíc a bojujme za našu slobodu, za naše milované Slovensko. Dochodcovia, podte, robíte to predsa pre svoje dalšie pokolenia, aby vaše pravnúčata o vás hovorili ako o hradinovi. Podte aj vy, pubertiaci, ved to robíte pre svoj život, lepší život. Nenechajme sa! My sme SLOVÁCI A SME NA TO HRDÝ!

S pozdravom Majdúch Benjamín.



Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...