Výzva slobodných občanov Slovenska

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Výzva slobodných občanov Slovenska.


Hosť

#51

2013-09-24 13:27

jeden zadek jedna stolicka vi vobec pan ministr financi ze 400euro ma dve nuly ane 0000 jak vyzije rok ze 400eurami osobne mu zbytok doplatim

Hosť

#52

2013-09-24 14:10

toto velke svinstvo od roku 1989 chce zmenu systemu a ja s nou suhlasim .Pre lepsiu buducnost nas a nasich deti.

Hosť

#53

2013-09-24 15:00

Dufam, ze neodidu a budeme ich sudit MY, obcania!!

Hosť

#54

2013-09-24 16:55

myslím,že platený paraziti čoskoro dobojujú nemôžu už viac hýriť za peniaze detí a rodín s viac deťmi
to ako rozhadzujú naše prostriedky ich čoskoro dobehne

Hosť

#55

2013-09-24 17:56

konečne

Hosť

#56

2013-09-24 18:17

Podporujem a súhlasím no nech to nieje žiadna nežná revolúcia pretože k človeku ktorý ťa zotročuje predsa nemožno biť nežný.

Hosť

#57

2013-09-24 18:20

,dakujem,že sa už našlo to písmenko A,velmi si želám aby sme sa dostali až na koniec abecedy,verím zdravý rozum slov.národa ,že im nebude lahostajné ako budú žit ich deti,už ich treba zastavit lebo nás celkom zlikvidujú
DA

#58 DOZREL ČAS NA ZMENU

2013-09-24 19:38

Samo Chalupka VEDEL a POZNAL pôvodnú Slovanskú Kultúru, od ktorej nás štátny systém odstavil, aby nás takto zotročil.
JEDINÝ, tisícročiami overený systém, spravodlivý pre každého, je zatajovaná, starostlivo pred nami skrývaná SLOVANSKÁ KULTÚRA. Návrat k nej, jej štruktúram, je NAŠE JEDINÉ VÝCHODISKO. Študuj : vedy.in. Nič lepšie ešte nikto nevymyslel, ani sa nedá. MOR HO, DETVO MôJHO RODU, KTO KRADMOU RUKOU SIAHNE NA TVOJU SLOBODU !

Hosť

#59

2013-09-24 20:25

mam 50 a chcem sa dožiť kludneho dochodku

Hosť

#60 Re:

2013-09-24 21:06

#59: - Ja mam 27 a neverim ze sa nejakeho aj dozijem.

 


Hosť

#61

2013-09-24 21:12

Podla mna sa tak to dostane do kosa...slovensko a slovaci su najsprostejsi narod....a este by som...rad vedel ktore konkretne osoby su za tymto...
host

#62 carda

2013-09-24 21:15

Podla mna zidna zmena nebude slovak nema gule aby sa postavil proti tymto spinam...co to tu od 89 rozkradli

Hosť

#63

2013-09-24 21:33

Plne súhlasím s výzvou! A keď sa zhabe rozkradnutý majetok od r.89,tak nám Švajčiari budú iba ticho závidieť.Toto sa musí dotiahnuť do úspešného konca.Inej možnosti nemáme.Náš poctivo pracujci národ je proste na kolenách!

 


Hosť

#64

2013-09-24 21:51

dá sa povedať , že so všetkým súhlasím , až na tie hrubé čiary... tých sme už urobili dosť, je načase aby konečne každý niesol zodpovednosť za svoje činy .... prinajmenšom zhabať majetky s nepreukázaným pôvodom a samozrejme aj rodinným príslušníkom ,všetci dobre vieme ako sa to robí ...ja nič to môj dvojročný syn je taký úžasný podnikateľ ..

Hosť

#65

2013-09-24 23:15

Verím, že z tejto krajiny (planéty) sa nestane krajina (planéta) opíc !

:)

Hosť

#66

2013-09-25 00:16

,.. ze sa konecne zacalo nieco hybat a nie magyarska otazka co zaslepi ludi a prival kdeakej bandy cernochov,arabov co len kradnu a ziju z podpori,lebo su chudaci a co su slovaci ,.. a potom ciganska otazka ,.. kde je zakon,ze dostanu pridavky na 2 deti a dost .., MOR HO !
puco

#67 naivita

2013-09-25 06:45

toto tu bolo v roku 1989, ja som to vzdal a odstahoval sa v roku 2013 zo Slovenska...nebudem naivne cakat dalsich 20 rokov...historia SLovakov sa stale opakuje, preco ?...sme neprevychovatelniiiiiiiiiiiiiiiiiiiii... BODKA

Hosť

#68

2013-09-25 08:09

Som mladý človek a ešte som ani nezačala poriadne žiť a už som sa musela zadĺžiť úverom v banke na 30 rokov, aby som mohla bývať "vo svojom" nie v podnájme. V podstate je to jedno, lebo za nekresťanské peniaze bývam v podnájme banky. A zarábať som nútená mimo SR, pretože štát len "berie" v podobe úverov ale "nedáva" v podobe slušnej práce. A z platu, ktorý by som dostala v SR (ak by som vôbec prácu zohnala) by som si neuhradila ani základné potreby, nie to ešte bývanie. Súhlasím a pripájam svoj podpis. Snáď to neostane tentoraz len pri prázdnych slovách, a skutočne sa situácia na Slovensku začne riešiť.

Hosť

#69

2013-09-25 08:29

rad som podpisal tuto peticiu
Pivo

#70

2013-09-25 12:34

Konečne sa občania Slovenska začínajú prebúdzať a uvedomovať. Keď som v roku 2005 po 12 ročnom pôsobení v pamäťovej inštitúcii prekukla podvody a tunelovanie, ktoré sa začali systematicky prostredníctvom riadiacich "kádrov" implantovať do týchto inštitúcií a verejne som deklarovala svoj nesúhlas voči takémuto cielene pripravovanému systému riadenia rezortu kultúry a jednotlivým osobám podaním Návrhu na uskutočnenie poslaneckého prieskumu v NR SR či Apeláciou na predsedu Smeru, či písomným manifestom Defenestrácia kultúry a kultúrnosti? bola som vo svojom úsilí úplne sama. Dosiahla som jediné. Systém sa postaral o moju profesionálnu smrť a prešla som peklom dehonestácie ľudskej osobnosti a sociálnej izolácie. Nebolo jednoduché žiť s rodinou na pokraji biedy a nepochopenia. Chcelo to vypestovať si dávku psychickej odolnosti. Píšem to preto, lebo viem, že nás takýchto ľudí je určite viac a čo je podstatné je to, že nás aj tak nedokázali zahnať do kúta a zlomiť a dnes konečne dozrel čas uskutočniť to, za čo sme boli poslaný bandou zlodejov a rozkrádačov do izolácie. Roky som nedokázala stráviť myšlienku prečo som nemohla vykonávať svoju prácu za ktorú som bola ocenená a ktorú považujem za svoje poslanie a tí, ktorí konali v rozpore so zákonom povýšili a dnes sú pre mladú generáciu bohmi? Je dôležité strhnúť tento roky budovaný mýtus o bohoch a ukázať ich pravú tvár. My nepotrebujeme zisky, ani milióny na konte. Chceme slušne a dôstojne žiť v tejto krajine a nie byť odpadkovým košom Európy. Títo paraziti postupne pretkali svojou sieťou celý systém a postupne ho pretvárajú na obraz celosvetového úžerníckeho a korporáciami ovládaného zotročujúceho systému. A Slováci, pre ktorých v histórii bol oveľa bližší vzor ruského nevoľníka, ako českého občana sa z predsudkov a obáv zobúdzajú naozaj pomaly. Vďaka bohu, ale predsa. Tak, ako som v minulosti urobila čo bolo v mojich silách aj dnes urobím maximum, aby som prispela k prebudeniu zdeptaného slovenského národa a dostála verná zásadám našich slovenských buditeľov ale najmä myšlienkovému odkazy nášho veľkého diplomata a čestného človeka V. Clementisa, ktorého iný totalitný režim nezlomil a on zostal verný svojmu srdcu a osudu. Preto nech zaznejú na našich námestiach slová piesní našich buditeľov. Pretože hoci obsahujú bojovné výzvy sú ako sami zdôrazňovali nie na výboj ale na obranu. Jedna z nich sa začína slovami:

Do zbroja, Slováci, za národ a slávu,
Bleskom hromov divých na pomstu krvavú;
Jed pekelnej zmije len jej krú obmyje,
Do zbroja Slováci, do zbroja, do zbroja!

Otvorte žaláre, rozbite reťazi!
Už deň pomsty letí, už Sláva víťazí;

Voľne podľa Kuzmányho

Hosť

#71

2013-09-25 16:03

Som zvedavy co z toho bude... Uz bolo tolko peticii.. aj na par protestoch som sa zucastnil... Ale zjavne je este stale viac ludi spokojnych ako nespokojnych... Ale tak stale podporim podobne iniciativy... Lenze bacha na zneuzitie socialno ekonomickej situacie populistami podobnymi tym co sedia teraz v teple pod ochranou...

Hosť

#72

2013-09-25 16:11

treba nosit trykolory a nevzdavat se ide o dobru vec raz to pride

Hosť

#73

2013-09-26 17:56

Správne ,správne a ešte raz správne rozhodnutie!

Hosť

#74

2013-09-29 14:06

bojím sa , že sa dám po prípadnej zmene priestor novým zlodejom

Hosť

#75

2013-09-30 06:22

Potvrdzujem svoj podpis na petícii



Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...