Petícia na podporu občianského kandidáta za prezidenta SR

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Petícia na podporu občianského kandidáta za prezidenta SR.

občiansky kandidát

#1

2012-12-17 09:39

Na svoju česť prehlasujem, že ak ma občania zvolíte za Vášho občianského prezidenta z ústavnej právomoci urobím tieto kroky aby som Vám občanom vrátil moc do Vaších rúk:
1. V zmysle právomoci vyplývajúce prezidentovi z Ústavy SR rozpustím parlament z dôvodov demontáže demokracie
2. Vyhlásim nové parlamentné volby s možnosťou prípravy nových občianských politických strán a ich prezentácia bezplatne vo verejnoprávnych médiach počas jedného roka
3. Rozpustím vládu a na toto dočasné obdobie ustanovím úradnícku vládu z aktívnych občanov náhodným výberom
4. Urobím všetko preto, aby sa zaviedla priama demokracia a bezúročná ekonomika.

Hosť

#2

2012-12-18 11:24

Konečne sa našiel kandidát, ktorý navrhuje východisko z nášho marazmu.

Hosť

#3

2012-12-21 11:22

smelo do toho!
jojo

#4 odpoved na tvoje kroky

2012-12-21 20:56

som rad ze ti to podpisalo len 10 ludi.pretoze typ,ako si ty,keby sa dostal k moci,tak so slovenska mame nieco podobne africkym krajinam.
občiansky kandidát

#5 Re: odpoved na tvoje kroky

2012-12-21 23:10

#4: jojo - odpoved na tvoje kroky

Hybnou silou je myšlienka a na každom začiatku stojí jedna myšlienka, jeden človek, teraz je ich až desať, viac ako sedem statočných, ktorí porazili celú bandu zlodejov a darebákov. Ten kto si prečital viac, aj odkazy, ten sa postupne presvedčí, že na darebákov a podvodníkov a ich prisluhovačov a obhajcov ako si Ty (neviem prečo mi tykáš) treba len jeden veľký africký bič!!!!

Tu je video na niekoľko mojích sporov, súdny človek sa presvedčí, že tu už pomůže len ten velký bič a remeň!!

10C84/2008 - video http://www.youtube.com/user/chorademokracia#p/u/12/XBN4voqb6vA
19C181/2009 – video http://www.youtube.com/user/chorademokracia#p/u/13/wzybFkXGzEc
7C33/2006 – video http://www.youtube.com/user/chorademokracia#p/u/14/uyPjTElH9ZQ
20C59/2008 – video http://www.youtube.com/user/chorademokracia#p/u/15/F1Zd3QYkB9Y
7C90/2006 – video http://www.youtube.com/user/chorademokracia#p/u/16/o13y0W-gt_g
Žaloba proti Národnej rade skončila takto: http://www.youtube.com/user/chorademokracia#p/u/6/dVIQMum0VZc

Michal

#6 Re: odpoved na tvoje kroky

2012-12-22 07:02

#4: jojo - odpoved na tvoje kroky

...zbabelo dristas, nikdy by si to kandidatovi nepovedal z oci do oci, len kretensky rypes do niekoho na internete, naco taketo veci robis... Inak osobne by som bol rad, ak by na Slovensku bolo tolko zlata a diamantov ako v Kongu... Mimochodom vsetko zlato, ktore Brusel vlastni, koniec koncov Kongu patri, takze si mozes domysliet, co za ludi rozhoduju od maja 2004 o zivoreni Slovenska...


Hosť

#7

2013-02-02 20:46

Som rád, že som mohol podpísať naozaj dobrú petíciu.Napriek nízkemu počtu podpisov verím vo vnútornú silu myšlienky aj kanditáta.
"Najprv ťa ignurujú, potom sa ti smejú, potom proti tebe bojujú a nakoniec zvíťazíš".(Gandhi)

Hosť

#8 Re:

2013-02-09 11:01

#7: -

A nakoniec ťa nezvolia. (Gandhi.)


Hosť

#9

2013-02-14 13:25

Idiot
miroslav

#10 Váhy

2013-03-23 09:36

Rovnako dobrý kandidát je aj p.Pavlík Vladimír.Tak koho teraz podporiť?
Števo

#11 Občianský prezident.

2013-03-26 14:16

Ak nemá zostať voľba prezidenta falošným divadlom v réžii oligarchov a politických strán, je nutné, aby sa spoločnosť zjednotila. Nenechať to na politikov. Aký má byť a kto má byť prezident? Bude to posledná príležitosť rozvrat spoločnosti a štátu zastaviť. Je čas na občianského prezidenta. Prezident je voľbou občanov. Občianský prezident obhajuje záujmy občanov a tátu. Občianského kandidáta môže byť schopné navrhnúť a presadiť organizované občianské hnutie. Hnutie môžu reprezentovať dôveryhodní a schopní ľudia. Hnutie musí mať program a cieľ. Program a cieľ môže osloviť voličov. Hnutie musí pôsobiť celoslovensky v každom kraji, v okrese, v meste a v obci. Hnutie môže navrhnúť a predstaviť občianského kandidáta. Program a cieľ budúceho prezidenta musí poznať a počuť každý občan. Kandidát musí ísť za občanmi. Občanom musí byť vytvorená možnosť s ním hovoriť. Kandidáta, ktorý si získa dôveru, budú podporovať občania spontánne. Kto začne sám uvažovať o kandidatúre, musí sa pozrieť najskôr do zrkadla. Na Slovensku sú stovky ľudí, ktorí spoločnosti odovzdali všetko. Hľadajme medzi nimi.
Fandy

#12 Krok vpred.

2013-05-01 09:13

#10: miroslav - Váhy

Milý priatelia. Kandidát na prezidenta je náš prvý krok, ale hlavne v pochopení. Nemôžeme si teraz dovoliť chybu, aby sme sa rozbili na hlasoch. Musíme sa konečne začať názorovo spájať a tiež tomu musia nasvedčovať aj činy. Kandidát p. V. Pavlík je už veľmi ďaleko v podpisoch a je iba krok pred prvým cieľom. Mali by sme sa konečne zhodnúť a nie sa stále rozbíjať. Takou formou nič nedokážeme. Ak podporíme napr. aj 5. našich kandidátov, tak nebudeme mať ani jedného, pamätajte na to. Treba spraviť presný opak toho, čo idú robiť naši oligarchovia. Teraz musíme ukázať našu súdržnosť a osobné názory musia ísť stranou. Toto je naša jediná možná cesta k víťazstvu a žiadna iná neexistuje. Je to môj osobný názor, ale aj životná skúsenosť. Prajem vám pekný deň.


Hosť

#13

2013-06-10 19:02

Takého prezidenta by sme naozaj potrebovali!
peter179

#14 Fandy #2 Krok vpred.

2013-11-24 19:35

Pripájam sa tiež k tomuto názoru. P. Molnára nepoznám, ale nepochybujem o tom, že je to slušný človek. Určite je viac slušných ľudí na Slovensku, ktorí by spĺňali morálne aj odborné kritéria na úrad prezidenta. Jedná sa však o ľudí, ktorí sú okrem svojho bezprostredného okolia pre zvyšok Slovenska neznámi. A teraz nie je čas na posudzovanie, porovnávanie a dôsledný výber. Je nezmysel, aby sme, i keď s dobrým úmyslom svoje sily trieštili, lebo naše úsilie bude zmarené. Ako už bolo uvedené, p. Pavlík je slušný a rozhľadený človek a je v tejto kampani už na dosah cieľa. Vzdajme sa osobných ambícií a podporme tohto človeka pre dobro nás všetkých, pre dobro Slovenska. Veď o to nám teraz ide. Máme jednotný cieľ, majme aj jednotný rozum.

Tento príspevok bol odstránený jeho autorom (Show details)

2015-03-03 17:41